Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE
Dnešní utkání Serie A mezi týmy AC Milán a AS Řím bude jedním z nejzajímavějších. AC si totiž případnou výhrou může již definitivně zajistit postup do Ligy Mistrů a AS Řím zase bojuje o Pohár UEFA.
Pro Rossoneri bude toto utkání důležité. Porážkou s Udinese si totiž hráči zkomplikovali situaci v tabulce a jelikož hrají v posledním kole s Fiorentinou, která je nyní na 4. místě, vše by mohlo ještě dopadnout pro AC špatně. Hráči to ale jistě nebudou chtít dopustit a pokusí se o všem rozhodnout již dnes. Pomoci by jim v tom mohly i zcela nové dresy pro sezónu 2009/2010, které budou mít dnes svoji premiéru. Od současných se sice moc neliší, ale pár změn na nich k vidění je - třeba bílý límeček.
Utkání bude zajímavé i z několika jiných důvodů. Bude to totiž již opravdu definitivně poslední utkání Paola Maldiniho na domácím hřišti, a tak prý fanoušci chystají s tímto skvělým hráčem velké rozloučení. Dalším faktem je to, že zápas s AS Řím byl první, ve kterém nastoupil David Beckham po příchodu na hostování do AC a dnes si tedy proti tomuto soupeři zahraje v Serii A již podruhé.
Milán se pořád bude muset obejít bez několika zraněných hráčů. Jsou to Borriello, Nesta, Kaladze a brankář Abbiati. Řím ale také trápí marodka, takže nebude nikdo ve výhodě. Do kádru Milána se však po jednozápasové stopce opět vrací David Becham a Favalli.
Vzájemné zápasy těchto dvou týmů mají velkou tradici a bilance je zhruba vyrovnaná, i když v poslední době se více dařilo Římu. První zápas letošní sezóny skončil remízou 2:2. O obě branky AC se tehdy postaral Pato.
Nominovaní hráči AC Milán pro dnešní utkání:
branka: Dida, Kalac
obrana: Favalli, Jankulovski, Maldini, Senderos, Zambrotta
záloha: Ambrosini, Beckham, Flamini, Gattuso, Pirlo, Seedorf, Ronaldinho
útok: Inzaghi, Kaká, Pato, Shevchenko
Zápas začíná v 15:00. Tady můžete sledovat online vysílání utkání AC Milán -AS Řím, zde nebo zde. Můžete také koukat na online textové zpravodajství.
Čím více se blíží datum 10. výročí svatby Davida a Victorie, tím víc je na Davidovi znát, že by chtěl další dítě - a tentokrát konečně dceru.
Není tajemstvím, že holčičku si oba manželé moc přáli již při třetím těhotenství Victorie, ale štěstí jim nepřálo, a tak se narodil již třetí syn - Cruz. Beckhamovi své syny nade všechno milují, ale kdyby k nim přibyla ještě dcera, byli by moc šťastní. Ovšem Victoria má mimo jiné obavy z toho, jestli by při své pracovní vytíženosti další dítě zvládli.
Zdroj řekl: „Victoria chce, aby byl její manžel šťastný, ale domnívá se, že při takovém pracovním tempu by teď nebylo vhodné mít další dítě. Navíc není vůbec žádná záruka, že by to tentokrát byla tolik vytoužená dcera.“
Navíc další těhotenství Victorii lékaři moc nedoporučují, protože po třech císařských řezech by mohlo dojít k nějakým komplikacím.
David ale po dceři nesmírně touží, a tak uvidíme, jestli se o ni nakonec přecijen pokusí a Brooklyn, Romeo a Cruz budou mít malou sestřičku...
Již za 14 dní jsou na programu další kvalifikační duely o postup na MS 2010 a národní tým Anglie musí řešit seznam zraněných hráčů, který v poslední době víc a víc narůstá.
Nejnovějším jménem, se kterým nemůže Fabio Capello pro zápasy s Kazachstánem a Andorou počítat, je Shaun Wright-Phillips, který půjde na operaci s kolenem. Kromě něj jsou zranění také David James, Stewart Downing, Aaron Lennon, Ben Foster a Phil Jagielka. Otazník nad startem za reprezentaci visí i nad Rio Ferdinandem.
Tato komplikovaná situace by ale mohla být šancí pro Davida Beckhama k připsání dalších reprezentačních startů. Jeho forma je stále velmi slušná a na postu pravého záložníka zbyli Capellovi z nejčastěji nastupujících hráčů jen dva muži - David a Theo Walcott. Šance by tu ale mohla být i pro nějaké nové tváře. Ostatně Capellovi nezbyde nic jiného než ke stálicím týmu povolat i nějaké nováčky, protože s takovou marodkou by tým dohromady nedal.
Jak se ale trenér nakonec rozhodne a koho do reprezentace povolá, to bude jasné až zveřejní svou nominaci. David Beckham v ní ale s velkou pravděpodobností bude.
Nejbližší kvalifikační zápas odehraje Anglie v sobotu 6. června proti Kazachstánu.
David Beckham je již z Londýna zpátky v Miláně, a tak mu nic nebránilo v tom, aby se zúčastnil včerejšího odpoledního tréninku týmu AC Milán.
Tady se můžete podívat na další fotky Davida Beckhama z tréninku AC Milán.
Ahoj všichni.
No, i přes velký nástup se nám nakonec nepodařilo Inter dohnat a on tak vyhrál letošní Serii A, k čemuž týmu blahopřeji. Myslím, že v posledních týdnech jsme byli ve skvělé formě, ale bylo to již příliš pozdě. Plusem ale je, že tento víkend si můžeme na 100% zajistit místo v Lize Mistrů a naším cílem je i udržení 2. pozice v lize. Stále nás čekají ještě dva zápasy, takže po prohře minulý týden se musíme rychle dostat zase do dobré formy a zakončit sezónu co nejlépe.
Jak možná víte, byl jsem v Londýně, kde jsem v pondělí pomohl při odstartování Anglie v boji o pořádání MS 2018. Pro naši zemi by bylo ctí, kdyby Mistrovství světa pořádala. Byla by to úžasná zkušenost pro všechny hráče a samozřejmě také pro fanoušky. Moc dobře vím, jak vášniví naši fanoušci jsou a v každém utkání zajistí skvělou atmosféru. Neexistuje asi větší podpora fanoušků než u nás.
Celá země je tou myšlenkou tak nadšená, že nám v tom ostatní státy zřejmě nemohou konkurovat. Ať už jsem hrál se Zidanem nebo Ronaldem, všichni se ptali, jaké to je hrát v Anglii. Vím, že by to byl pro Anglii velký úspěch, a tak jsem poctěn, že mohu být součástí týmu, který se pokusí pro naši zemi MS získat a všichni budeme tvrdě pracovat, aby se to povedlo.
To je prozatím vše.
Opatrujte se, David.
Na stránkách popsugar.com, což je portál, který zaměřuje celou jednu kategorii na celebrity a vše kolem nich, probíhá již dlouho taková zvláštní anketa, ve které lidé hlasují pro 100 svých nejoblíbenějších celebrit.
Zvláštní je na ní to, že se nekliká jen na určitou osobu, ale u každé lze zvolit podle sympatií oblíbenost, styl, vzhled atd. Rozmezí je 1 - 10 kde 10 je nejlepší. Ze všech hlasů se generuje průměr, takže můžete vidět, jak lidé hodnotí jednotlivé vlastnosti u dané celebrity.
Podle počtu hlasů pak jsou všechny stars seřazeny za sebou v žebříčku, který je každou hodinu aktualizovaný a ukazuje také, jestli si daná osoba polepšila nebo pohoršila.
Momentálně jsou David Beckham i jeho žena Victoria v Top 10. David je na 7. pozici a Victoria hned za ním. Pokud chcete, můžete pro Davida hlasovat zde nebo se můžete jen podívat, jak si průběžně vede. Záleží jen na Vás ;-).
Po včerejším odstartování kampaně Anglie za získání pořadatelství MS 2018 byl David Beckham spatřen na procházce v ulicích Londýna. Oblek vyměnil za pohodlné oblečení.
Tady si můžete prohlédnout další fotky Davida Beckhama v ulicích Londýna.
zdroj: zigazig-ha.com
***
V Galerii přibylo několik nových fotek ze včerejší kampaně pro pořádání MS 2018. Nové fotky najdete zde.
David Beckham vzdal hold trenérovi AC Milán Carlu Ancelottimu, když prohlásil, že je to skvělý trenér a jeden z velikánů fotbalu.
Velmi zkušený taktik Ancelotti, který se pohybuje v Serii A již od roku 2001, je tipován jako hlavní kandidát na post nového trenéra Chelsea. O tom, jestli Ancelotti zůstane u AC Milán nebo ne se spekuluje již dlouho, on sám však tvrdí, že zůstane. Ať tak či onak, Beckham Ancelottiho pochválil a vzdal mu poklonu:
„Carlo Ancelotti je muž, jehož schopnosti jsou vyjímečné. Je to skvělý trenér. Hrát pod vedením takového trenéra je opravdu čest. Je jedním z nejlepších. Během mé kariéry jsem měl to štěstí, že jsem mohl hrát pod vedením několika výborných trenérů a on k nim také patří. Přál bych si, abych mohl hrát v jeho týmu po mnoho let. Bylo by to skvělé a hodně zábavné. Každý z hráčů AC Milán ho má rád a uctívá ho a nikdo nechce, aby odešel. Všichni prosí, aby zůstal. Vím ale, že ať už zůstane nebo půjde kamkoliv, vždy bude mít můj obdiv a respekt,“ řekl David pro deník The Sun.
Dnes byla odstartována kampaň Anglie, ve které se bude tato země snažit získat pro sebe pořádání Mistrovství světa 2018. David Beckham hraje v této kampani významnou roli, a tak samozřejmě na stadionu Wembley nechyběl.
Celá kampaň spočívá v tom, že se anglická fotbalová asociace pokusí přesvědčit FIFU, že právě Anglie je pro pořádání MS 2018 tím nejlepším kandidátem.
„Mít Mistrovství světa ve své vlastní zemi, to je snem každého hráče. Z vlastní zkušenosti vím, že naši fanoušci dokáží být hodně vášniví a zajistí tak svělou atmosféru. Neskutečně nás podporují. Samozřejmě jsou plné stadiony všude na světě, ale zde je něco zvláštního. Naše země je doslova nažhavená na tak velkou akci a myslím si, že máme velkou šanci. Zároveň by to motivovalo mladší hráče,“ řekl dnes v proslovu David Beckham.
K Davidovi se na stadionu Wembley připojil také premiér Velké Británie Gordon Brown, kolega z reprezentace Wayne Rooney a bývalí vítězové MS 1966 Bobby Charlton a Geoff Hurst. Princ William se nemohl nakonec kampaně zúčastnit osobně, a tak poslal alespoň video se zprávou.
Kromě Anglie mají o pořádání MS 2018 zájem i další země. Jsou to Austrálie, Indonésie, Japonsko, Mexiko, Rusko, USA a pak společné nabídky Belgie s Nizozemskem a Portugalska se Španělskem. Rozhodnutí FIFA bude známo v prosinci 2010 a Anglie patří k favoritům. Jisté ale rozhodně nic nemá.
Anglie už jednou MS hostila, a to právě v roce 1966, kdy jej také vyhrála...
Zde najdete další fotky Davida Beckhama ze zahájení boje Anglie o pořádání MS 2018.
A zde je video z kampaně, kde David mluví o tom, proč by mělo být MS právě v Anglii.
Včera dokázalo LA Galaxy, že je v letošní sezóně týmem remíz, když opět získalo bod za remízu 1:1, tentokrát proti celku Columbus Crew. Stejně jako remízy je tento ročník pro Galaxy typické to, že dá někdo z tohoto týmu gól v nastaveném čase.
Zápas byl opět hodně vyrovnaný, což potvrzují i statistiky. Dlouho však bylo skóre 0:0 a na první gól si museli fanoušci počkat až do 70. minuty. Zařídil ho Barros Schelotto a poslal tak Columbus do vedení. Když už se zdálo, že výsledkem 0:1 utkání skončí, udeřilo LA Galaxy - a opět v nastaveném čase. V 1. minutě nastavení vypálil z pokutového území Eddie Lewis a jeho pokus skončil v brance. Svou první trefou v této sezóně tak zajistil pro svůj klub remízu 1:1, která je již sedmou z 9 odehraných utkání..
Díky ní se LA Galaxy bodově dotáhlo v tabulce západní skupiny na pátý Real Salt Lake. Má ovšem o jedno horší skóre vstřelených a obdržených gólů, a tak zůstává stále na 6. místě. Příště hráče čeká v sobotu 23. května venkovní zápas proti FC Dallas.
« první | « předchozí | 456/544 | další » | poslední »
POSLEDNÍ ZÁPAS
30.4.2023 - 1:30 - MLS
Columbus Crew 1:2 Inter Miami
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
7.5.2023 - 1:30 - MLS
Inter Miami - Atlanta Utd
Kompletní rozpis zápasů - ZDE
» Lukas - moc casu na co? vzdyt david je…» Lucišek (Admin) - To ne no, ale tak musíme věřit…» Robin - No už moc času nezbývá ale :/» Jarda - Hlavně at nejde do AL Nasru..:…» Pája - Ted trošku mimo téma..už jsem …