Další fotky Victorie a dětí


 25. 06. 2008  20:54 | 0 komentářů

V galerii přibyly další fotky Victorie a dětí ze zápasu LA Galaxy proti Columbusu, který se odehrál v sobotu.  

Cruz Beckham na zápase proti Columbusu Crew

Zde najdete nové fotky Victorie a dětí na zápase LA Galaxy.


Oddělovač novinek

Nové parfémy značky Beckham na obzoru


 24. 06. 2008  19:45 | 0 komentářů

V září letošního roku by měly spatřit světlo světa dva nové parfémy značky Beckham s názvem Signature For Him a Signature For Her. Signature For Him je svěží, orientální vůně, jejíž součástí jsou i vůně dřevin a prodávat by se měla za 50-60 dolarů (cca 770-920 Kč). Signature For Her je květinovo-ovocná vůně a stát bude 52-62 dolarů (cca 800-950 Kč). Očekává se, že parfémy budou mít podobný úspěch, jako ty předchozí.


Oddělovač novinek

David Beckham bude přítomen na předávání ESPY Awards


 24. 06. 2008  10:16 | 0 komentářů

David Beckham se objeví příští měsíc na předávání výročních cen za nejlepší sportovní okamžiky uplynulého roku - ESPY Awards. Ceny se předávají jak za výkony jednotlivců nebo tymů, tak i za další různé významné sportovní události. Letošní 16. ročník proběhne v Nokia Theatre v Los Angeles a večerem bude provázet americká pop-star Justin Timberlake.


Oddělovač novinek

Odhalený Beckham způsobil webové šílenství


 23. 06. 2008  19:10 | 0 komentářů

Počet vyhledávání výrazu „David Beckham“ na internetu se za poslední týden zdvojnásobil poté, co se David objevil v nové reklamě na spodní prádlo Emporio Armani Underwear. Podle Live Search vyvolaly fotky z photoshootu k reklamě doslova webové šílenství. Všichni chtějí vidět Beckhama ve spodním prádle.
„Takové zvýšení popularity přichází obvykle po zveřejnění nějaké zásadní novinky nebo sportovního příběhu a ne když se muž objeví na billboardu ve spodkách“, uvedla Marie Thirwall na Live Search.


Oddělovač novinek

Victoria s dětmi na dalším zápase LA Galaxy


 23. 06. 2008  18:36 | 0 komentářů

Victoria Beckham vzala v sobotu opět své tři syny na Davidův zápas, tentokrát proti Columbusu Crew. Na fotkách je vidět kromě Brooklyna, Romea a Cruze ještě jedno dítě, které patří nejspíš někomu ze známých či přátel.

Děti a Victoria na zápase proti Columbusu Crew

Zde se můžete podívat na další fotky Victorie a dětí na zápase LA Galaxy.


Oddělovač novinek

Vyhřívané sedačky zavařily Beckhamovi jeho chloubu


 22. 06. 2008  20:52 | 0 komentářů

S bolestivou grimasou vystoupil David Beckham ze svého luxusního vozu poté, co jej řídil při poledním slunci. Špatná klimatizace a pokažené vyhřívání sedačky totiž přehřály jeho „chloubu“ tak, že nechybělo moc a musel by být ošetřen s popáleninami prvního stupně.
„V jednu chvíli si to jel napříč Los Angeles a za moment nato rychle stahoval okýnka, funěl a s hrůzou se díval dolů mezi své nohy. Byla kolem něj hromada jeho fanoušků a paparazzi, takže měl docela fušku, aby ten problém s doslova vařícími varlaty vyřešil. Nechtěl být vyfocen, jak si podkládá polštář pod svůj rozkrok“, prozradil britskému listu Daily Star Davidův kamarád.


Oddělovač novinek

David, Victoria a děti si užili rodinný den v Alkatrazu


 22. 06. 2008  20:27 | 0 komentářů

Rodinka Beckhamových si udělala společný výlet a byla se podívat na nechvalně známou věznici Alkatraz, kde byl vězněn například Al Capone. David a ostatní byli vyfoceni při příjezdu lodě k věznici, chvíli předtím, než se vydali na prohlídku.

Beckhamovi v Alkatrazu

Zde se můžete podívat na další fotky Beckhamových z návštěvy věznice Alkatraz.


Oddělovač novinek

LA Galaxy 3:3 Columbus Crew


 22. 06. 2008  10:48 | 0 komentářů

Ve včerejším zápase LA Galaxy proti Columbusu Crew nastoupil po delší době za Galaxy opět Landon Donovan, který byl nějakou dobu mimo kvůli reprezentačním povinnostem, a hned se blýskl 2 góly. První padl již ve 4. minutě a Galaxy po něm mělo zápas celkem pod kontrolou. Na začátku druhého poločasu zvýšil na 2:0 Buddle a vypadalo to, že Galaxy opět získá 3 body. Jenže pak Columbus zabral a snížil na 1:2 a hned o 4 minuty později dokonce z penalty srovnal skóre na 2:2. V 83. minutě však kopalo penaltu i Galaxy a Donovan ji hravě proměnil. O vítězství přišlo Galaxy 2 minuty před koncem zápasu, když srovnal na konečné skóre 3:3 Lenhart.
I přes remízu si LA Galaxy bez problémů udrželo 1. místo v západní skupině a oproti některým týmům za ním, má ještě jeden zápas k dobru. David Beckham si tentokrát nepřipsal ani gól, ani asistenci, i když měl v zápase několik hezkých momentů.
Další info o zápase po kliknutí na výsledek zápasu vlevo dole.

Beckham v zápase proti Columbusu Crew

Zde se můžete podívat na další fotky ze zápasu Galaxy - Columbus


Oddělovač novinek

David Beckham terčem teroristů z Al-Káida?


 22. 06. 2008  03:00 | 0 komentářů

Britští špioni z MI6 odtajnili, že David Beckham má být spolu s dalšími anglickými fotbalisty terčem útoku teroristické organizace Al-Káida. Mělo by k němu dojít v Dubaji ve Spojených Arabských Emirátech, kde má David i ostatní hráči své letní sídlo. Na uměle vytvořeném poloostrově Palm Jumeirah sídlí například Gary Neville, Michael Owen, David James, Joe Cole nebo Andy Cole. Milionářská oblast byla několikrát zmíněna na webové stránce Al-Káidy, která je sledována bezpečnostními složkami. Celou kauzu dnes přinesl anglický bulvární deník Daily Star, dalo by se tedy o její věrohodnosti pochybovat, nikoliv ji však podceňovat.


Oddělovač novinek

Jakou cenu má David Beckham?


 22. 06. 2008  02:35 | 0 komentářů

Britský deník Times dnes vydal nový žebříček, tentokráte se týká peněžní ceny té které části lidského těla různých celebrit, sportovců či zpěváků. Vychází se z toho, na kolik si nechala hvězda onu část těla pojistit, či jaký kontrakt na tuto část těla podepsala smlouvu. David Beckham se umístil na druhém místě když celé jeho tělo bylo ohodnoceno na 100 milionů liber (téměr tři miliardy českých korun). Předstihla jej jen americká zpěvačka Mariah Carey, jejíž nohy byly vyčísleny na 555 milionů liber (16 miliard korun).

Top 10 nejdražších lidksých částí:
1. Mariah Carey - 555 mil. liber za nohy - zpěvačka
2. David Beckham - 100 mil. liber za celé tělo - fotbalista
3. Michael Flatley - 25 mil. liber za nohy - tanečník
4. Angela Mount - 10 mil. liber za vytříbený čich a chuť - degustátorka
5. America Ferrera - 5 mil. liber za ústa - herečka
6. Ken Dodd - 4 mil. liber za zuby - komik a písničkář
7. Ilja Gort - 3.9 mil. liber za čich - degustátor vína
8. Bruce Springsteen - 3.9 mil. liber za hlas - zpěvák
9. Heidi Klum - 1.15 mil. liber za nohy - modelka
10. Keith Richards - 1 mil. liber za prsty - kytarista Rolling Stones


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 456/469 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání