Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HEREFlash hry s Davidem Beckhamem


Beckham can still play

Beckham can still play

Jde o vtipnou hru, ve které David střílí na branku s berlema :-). Hra naráží na jeho zranění achilovky, kvůli kterému David nemohl hrát na MS 2010. Vybrat si dokonce můžete, jestli chcete hrát v dresu Anglie nebo AC Milán.

» Zahrát si Beckham can still play
Beckham academy games

Beckham academy games

Ve hře se dostáváte do Davidovy fotbalové akademie, kde budete zkoušet své dovednosti. Na výběr máte hned ze tří disciplín. Po každé disciplíně můžete zapsat své skóre do tabulky nejlepších a David vám váš výkon i ohodnotí.

» Zahrát si Beckham academy games
Beckham golden balls

Beckham golden balls

Tato hra není ani tak moc hrou a nenabízí skoro žádné možnosti, ale na minutové zabavení stačí. Chcete vidět, jak umí David Beckham žonglovat s míčem a jak vystřihne pěkné nůžky? Potom si zahrajte tuto minihru.

» Zahrát si Beckham golden balls (pop-up)
» Stáhnout hru Beckham golden balls
Really bend it like Beckham

Really bend it like Beckham

Tato hra je o poznání zábavnější a hratelnější než ta předchozí. Jako exekutor postav se postavíte na okraj i do velkého vápna a z různých pozic se budete snažit vsítit gól, čemuž bude bránit několikačlenná zeď. Můžete se i zaregistrovat a porovnat tak vaše dosažené skore s jinými hráči z celého světa.

» Zahrát si Really bend it like Beckham (pop-up)
» Stáhnout hru Really bend it like Beckham
Help Beckham get fit England 2002

Help Beckham get fit England 2002

Tato hra je velmi podobná té první. Vlastně opět nehrajete, jen zadáváte Davidovi příkazy, co má zrovna dělat. Tentokrát mu pomáháte dostat se do formy před mistrovstvím světa 2002, a to různými posilovacími cviky.

» Help Beckham get fit England 2002 (pop-up)

Puzzle s Davidem Beckhamem

Puzzle s Davidem Beckhamem

Další dvě hry jsou puzzle s Davidovým obrázkem. Bohužel jsou tyto obrázky vcelku nekvalitní a rozmazané, ale na krátké zabavení postačí.

» Zkusit poskládat puzzle #1 (pop-up)
» Zkusit poskládat puzzle #2 (pop-up)
Oblékněte Davida Beckhama

Oblékněte Davida Beckhama

V této hře se zhostíte role Davidova stylisty a budete mu pomáhat obléknout se, při čemž Vám bude k nápomoci Davidův velký šatník.

» Obléknout Davida Beckhama (pop-up)


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2023
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání