Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE



Interview s Davidem: o Miláně, Madridu a návratu do LA Galaxy


 30. 05. 2009  12:49 | 0 komentářů

David Beckham poskytl jeden z mnoha rozhovorů, ve kterém tentokrát mluvil o tom, že jeho budoucnost v AC Milán není zatím úplně jistá, protože nic ještě nebylo podepsáno, že stále vlastní dům v Madridu a také doufá, že fanoušci v LA aspoň trochu pochopí, že potřebuje hrát v Evropě.

V současnosti je spousta věcí kolem Beckhama, na které by chtěli znát novináři odpověď  - důležitý zápas s Fiorentinou, návrat do LA Galaxy, odchod nebo setrvání Ancelottiho v Itálii a nebo spekulace o tom, že by se mohl David vrátit do Realu. Nakonec proběhl rozhovor takto:


Ovlivní postup či nepostup do Ligy Mistrů to, kde budete hrát příští sezónu?
Ne, to si nemyslím. Úroveň hry, a to kdekoliv, je důležitější než místo v Lize Mistrů. Samozřejmě by ale bylo velkým zklamáním, kdyby AC do Ligy Mistrů nepostoupilo.

Mohlo by se stát, že byste následoval Ancelottiho do Cheslea, pokud tam on bude novým trenérem a pokud by Vás oslovil?
Když budu upřímný, nemyslím si, že by to bylo možné. Koneckonců mám pořád smlouvu s LA Galaxy. Vracím se tam 11. července, budu trénovat a pak tam dokončím letošní MLS sezónu. Ale vždycky je příjemné vidět, že je o mě zájem a Carlo (Ancelotti) se ke mně choval úžasně hned jak jsem do AC přišel a umožnil mi hrát co nejvíce zápasů. Jsem mu za to velmi vděčný.

Je definitivní, že budete v příští sezóně opět v Miláně?
Nic ještě nebylo podepsáno, nic konkrétního, takže definitivní to není. Ale samozřejmě Milán již projevil zájem o můj návrat, takže to je dobré znamení.

V pondělí se stane Perez prezidentem Realu Madrid. Vidíte možnost, že byste třeba opět hrál za Real?
Nevím. Položení této otázky hráči, kterému je 34 let, je docela lichotivé. Nikdy jsem si nemyslel že budu zde (AC Milán) na hostování, a že budu hrát ještě na takové úrovni. Takže co bude v budoucnosti, to opravdu nevím. V tuto chvíli se soustředím jen na nedělní utkání. Pokud Florentino (Perez) opravdu bude prezidentem, je to pro klub to nejlepší. Myslím, že je to skvělý člověk, který udělá pro hráče, klub i fanoušky to nejlepší. On je prezident, který ukazuje svou vášeň pro hru.

Máte ještě v Madridu svůj dům?
Kupodivu mám. Snažil jsem se ho již prodat, ale samozřejmě v současné ekonomické krizi to není jednoduché.

MLS řeklo, že obdrželo za Vaše prodloužené hostování v AC Milán 10 milionů dolarů. Bylo to všechno nebo většina placeno z Vaší vlastní kapsy a proč si myslíte, že bylo nutné učinit tento krok?
Nejsem si jistý, o jakou přesnou sumu šlo, ale přispěl jsem poměrně velkou částkou. Bylo to něco, co jsem cítil, že musím udělat, abych tu mohl být do konce sezóny a akceptoval jsem to. Sice je to dost peněz, ale opravdu to bylo potřeba udělat.

Jaké jsou Vaše myšlenky na návrat do LA Galaxy?
Těším se na to, opravdu. Byl jsem v Miláně šest měsíců a nesmírně jsem si to tu užil. Vždy jsem ale říkal a stále říkám, že jsem pořád odhodlaný hrát v Galaxy na maximum, ať si říká kdo chce co chce.

Jaké přijetí očekáváte od hráčů Galaxy a fanoušků?
Nemyslím si, že s hráči bude nějaký problém. Nebyl žádný problém, když jsem seděl před hráči a říkal jim, proč jsem se tak rozhodl (jít na hostování do AC Milán). Hráči přišli ke mně a řekli mi, že není co vysvětlovat. Chápali to. Co se týče fanoušků, doufám, že si uvědomí, proč jsem tento krok udělal. Snad to bude dobré, ale samozřejmě nikdy nevíte. Mohlo by to být i špatné, ale já můžu jen hrát a hru si užívat. V Anglii jsem byl v jednu dobu také zatracován, tak myslím, že bych to ustál.

Oddělovač novinek

David a Victoria jsou 3. nejžhavějším párem mezi celebritami


 30. 05. 2009  11:46 | 0 komentářů

Portál zimbio.com sestavil žebříček 100 nejžhavějších párů šoubyznysu a David a Victoria Beckhamovi v něm skončili na 3. místě. Porazili je jen vítězové Brad Pitt s Angelinou Jolie a druzí Beyoncé Knowles a Jay-Z.

Žebříček byl sestavován podle čtyř kritérií (úspěch, přitažlivost, popularita a vytrvalost), jejichž výsledný součet dal konečné pořadí. David a Victoria byli hodnoceni takto:

David a Victoria Beckham - hodnocení podle zimbio.com

1. Úspěch:
David Beckham je nejvíce vydělávajícím fotbalistou a za pětiletou smlouvu s LA Galaxy dostal 250 milionů dolarů. 2x skončil na 2. místě v anketě o nejlepšího fotbalistu světa a odehrál více než 100 zápasů Ligy Mistrů. Stala se z něj jedna z nejžádanějších celebrit a do svých reklam by ho chtěla většina společností.
Victoria spolu s ostatními členkami Spice Girls dokázala vydat devět no.1 hitů, ale její pozdější sólová kariéra nebyla moc úspěšná. Přesto se její biografie prodalo půl milionu kusů, stejně jako dvou módních průvodců. Také je úspěšná v módním průmyslu.

2. Přitažlivost:
Posh Spice je postupem času úspěšnější v módní branži než jako zpěvačka a vytvořila několik módních kolekcí. Její postava je některými vychvalována a jinými zatracována pro přílišnou hubenost, faktem ale je, že i ti největší návrháři si ji vybrali pro svou kampaň.
Co se týče Davida, jeho tělo by téměř nemohlo být lepší a díky svým rysům tváře i celého těla patří k nejatraktivnějším mužům na světě.

3. Popularita:
Co se týče popularity, je jakýkoliv komentář zbytečný. Za vše mluví čísla. Například v měsíci březnu vyhledalo na Googlu 450 000 lidí nějaké informace o Victorii a o Davidovi dokonce 673 000 lidí.

4. Vytrvalost vztahu:
Jejich vztah sice zaznamenal nějaké krize, ale ani to pár nerozdělilo, a tak jsou David a Victoria i po dvanácti letech vztahu a deseti letech manželství stále spolu a mají tři syny - Brooklyna, Romea a Cruze. Pokud by šlo tyto dva rozdělit, již by se tak zřejmě stalo.


V Top 10 nejžhavějších párů mezi celebritami se umístili například ještě Jessica Biel a Justin Timberlake nebo Johnny Depp a Vanessa Paradis. Zde se můžete podívat na seznam všech 100 nejžhavějších párů mezi celebritami.

Oddělovač novinek

Beckhamův start proti Fiorentině ohrožen!


 29. 05. 2009  14:07 | 4 komentáře

Neveselá zpráva přišla z týmu AC Milán. Na včerejším tréninku si totiž údajně David Beckham vymknul kotník a není vůbec jisté, zda bude do nedělního veledůležitého utkání s Fiorentinou v pořádku.

Davida by to jistě mrzelo, a to hned z několika důvodů. Jedná se totiž o poslední zápas Serie A, ve kterém by si mohl zahrát před návratem do LA Galaxy a navíc to je velmi důležité utkání, ve kterém půjde o přímý postup do Ligy Mistrů. Jelikož AC Milán vyhrál první zápas na domácím hřišti 1:0, stačila by týmu k postupu i jakákoliv prohra o jednu branku. Hráči se ale jistě budou chtít rozloučit se sezónou vítězstvím.

Zda bude Davidův kotník do neděle v pořádku se teprve uvidí, ale doufejme, že ano, a že David pomůže svému týmu k postupu a třeba i udržení 2. místa v tabulce. Do zápasu již však zbývají pouhé 2 dny, a tak mám jisté obavy, že ho lékaři dopořádku dát nestihnou... :-(.

Oddělovač novinek

David Beckham na obědě v Ristorante Dal Bolognese


 28. 05. 2009  10:01 | 0 komentářů

Jelikož je Victoria s dětmi v Los Angeles, vyrazil včera David Beckham zcela sám na oběd do restaurace Ristorante Dal Bolognese. Zřejmě mu to ale vůbec nevadilo a tuto chvíli si užíval. Hodně ho rozveselila sms zpráva, která mu přišla na jeho iphone.

David Beckham na obědě v restauraci Ristorante Dal Bolognese

Tady si můžete prohlédnout další fotky Davida Beckhama při obědě v restauraci Ristorante Dal Bolognese.

Oddělovač novinek

David Beckham bude součástí finále Ligy Mistrů


 27. 05. 2009  11:30 | 0 komentářů

Dnes večer se odehraje finále Ligy Mistrů mezi Manchesterem United a Barcelonou a David Beckham bude jeho určitou součástí. Nebude to však na hřišti s jeho bývalými spoluhráči, ale v reklamě na Malaria No More UK.

Stanice Sky Sports, která přenos vysílá, totiž během večera uvede tuto reklamu s Davidem do éteru. Reklama, která se snaží zvýšit mezi lidmi  povědomí o nebezpečí malárie upozorňuje na to, jak důležité jsou pro rodiny v Africe moskytiéry. Během reklamy budou moci diváci stisknout červené tlačítko pro zjištění více informací a způsobu, jak také pomoci.
Na reklamu se můžete podívat v Menu v sekci Reklamy / Ostatní.

Není vyloučeno, že se David na zápase objeví i osobně, stejně jako tomu bylo při semifinále. Pokud bude moci, určitě si to nenechá ujít. Žádné zprávy to ovšem prozatím nepotvrdily...

Oddělovač novinek

David Beckham byl opět povolán do reprezentace


 25. 05. 2009  11:37 | 0 komentářů

Včera oznámil Fabio Capello jména 24 hráčů, které povolává do reprezentace pro kvalifikační zápasy s Kazachstánem a Andorou a David Beckham mezi nimi opět nechybí. Může si tak připsat na své konto další reprezentační starty a přiblížit se opět o něco v historických tabulkách Peteru Shiltonovi.

Návrat do reprezentace čeká na Garryho Nevilla (nejlepšího kamaráda Davida), který byl Capellem povolán úplně poprvé a podle vlastních slov to vůbec nečekal. Do sestavy se po zranění také vrací Jermain Defoe. V nominaci je i Wright-Phillips, o kterém se před pár dny psalo, že má zdravotní potíže.

Kompletní seznam nominovaných hráčů Anglie:
branka: Scott Carson (West Bromwich Albion), Robert Green (West Ham United), Paul Robinson (Blackburn Rovers)
obrana: Wayne Bridge (Manchester City), Ashley Cole (Chelsea), Rio Ferdinand (Manchester United), Glen Johnson (Portsmouth), Joleon Lescott (Everton), Gary Neville (Manchester United), John Terry (Chelsea), Matthew Upson (West Ham United)
záloha: Gareth Barry (Aston Villa), David Beckham (AC Milan, LA Galaxy), Michael Carrick (Manchester United), Steven Gerrard (Liverpool), Frank Lampard (Chelsea), Theo Walcott (Arsenal), Shaun Wright-Phillips (Manchester City), Ashley Young (Aston Villa)
útok: Carlton Cole (West Ham United), Peter Crouch (Portsmouth), Jermain Defoe (Tottenham Hotspur), Emile Heskey (Aston Villa), Wayne Rooney (Manchester United)

Zápas s Kazachstánem je na programu v sobotu 6. června v Kazachstánu a s Andorou následující středu 10. června v anglickém Wembley.

Oddělovač novinek

AC Milán 2:3 AS Řím


 25. 05. 2009  11:01 | 0 komentářů

Důležité utkání odehrál včera tým AC Milán proti AS Řím, bohužel hostující Řím se z výsledku radoval více. AC totiž prohrálo 2:3, čímž se vše zamotalo a o konečném pořadí v tabulce a postupujících do Ligy Mistrů se rozhodne tedy až v posledním kole.

Při posledním zápase Paola Maldiniho na domácím hřišti fanoušci přichystali tomuto hráči hezké rozloučení a svými transparenty mu poděkovali na to, co všechno pro AC udělal. Bohužel to byl hořký konec.
Na začátku utkání měli mírnou převahu hosté a Dida musel likvidovat pokus Teddeia a o chvíli později mířil nad kapitán Totti. Rossoneri se pak ale probrali a ve 22. minutě zahrozil po přihrávce Beckhama Kaká. Ovšem jeho pokus z dálky brankář chytil. O chvíli později se dostal dvakrát do šance Pato, ale nejprve nemířil přesně a druhou střelu brankář se štěstím vyrazil mimo tři tyče. Ve 36. minutě Milán fauloval a z následného přímého kopu poslal míč do brány domácích Riise - 1:0 pro Řím. AC mohlo ještě do poločasu vyrovnat po akci Beckhama s Patem, avšak mladého brazilce brankář Artur vychytal a do kabin se šlo tedy za stavu 0:1.
Do druhé půle vystřídal Beckhama Seedorf a Milán byl plný odhodlání vyrovnat. V 56. minutě pálil Pirlo, brankář si však s jeho pokusem poradil. O chvíli později měl stejný hráč další příležitost, ale netrefil prázdnou bránu. Dále se Inzaghi dožadoval odpískání penalty, když ho protihráč fauloval v pokutovém území. Rozhodčí ale naznal, že o faul nešlo. V 65. minutě mohl srovnat Kaká, ale brankář jeho střelu vyrazil na roh. AC tlačilo svého soupeře víc a víc, ale ani hlavička Ambrosiniho v bráně neskončila. V 75. minutě se ale domácí přecijen dočkali. Brankář Artur sice dokázal střelu Inzaghiho vyrazit, na dorážku Ambrosiniho byl však už krátký - 1:1. Radost domácím ale bohužel nevydržela dlouho. V 80. minutě totiž poslal Menez Řím opět do vedení. Dramatický průběh ale pokračoval a Rossoneri dokázali prakticky hned po rozehrání opět vyrovnat. Kaká našel přihrávkou Ambrosiniho a ten svým druhým gólem v utkání srovnal na 2:2. Jenže to nebylo ještě zdaleka vše. V 85. minutě rozehrával kapitán Říma Totti přímý kop, na který Dida nedosáhl - 2:3. Chvíli před koncem došlo k velkým emocím, když byl v pokutovém území jasně faulován Zambrotta. Rozhodčí ale ani teď nenařídil penaltu, což rozčílilo Ambrosiniho tak, že dostal druhou žlutou kartu, po které musel předčasně opustit hřiště. V deseti už AC nedokázalo s výsledkem nic udělat, a tak si na své konto připsalo druhou porážku v řadě, tentokrát 2:3.

Tato prohra, remíza Fiorentiny a výhra Juventusu tak neskutečně všechno zamotala a o konečném pořadí a postupujících do Ligy Mistrů rozhodne až poslední kolo. Milán bude mít vše ve svých rukou a stačí mu, když v zápase s Fiorentinou neprohraje. Pokud by totiž tým prohrál, došlo by na počítání vzájemného skóre. Velmi napínavé by to bylo hlavně ve chvíli, kdyby Milán prohrál s Fiorentinou a Juventus svůj zápas také prohrál, protože pak by měly všechny tři týmy stejně bodů. Doufejme ale, že takové drama AC nedopustí a Fiorentinu porazí (nebo alespoň remizuje).
David Beckham odehrál první poločas. Pak ho na hřišti vystřídal Seedorf. Nikoli kvůli špatnému výkonu, ale tým prostě potřeboval nějakou změnu. Předvedl opět několik skvělých centrů a párkrát se uplatnil i v obraně.

Statistika zápasu AC Milán - AS Řím:
Stadion: San Siro, Milán
Počet diváků: 72 681
Góly: AC Milán - Ambrosini (75, 81); AS Řím - Riise (36), Menez (80), Totti (85)
Střely: 19 - 18
Střely na bránu: 8 - 7
Rohy: 7 - 4
Fauly: 17 - 13
Žluté karty: 2 - 3
Červené karty: 1 - 0

Základní sestavy:
AC Milán - Dida, Favalli, Maldini, Jankulovski (Zambrotta 60), Flamini, Ambrosini (2x žl. k. - č.k.), Pirlo, Kaká, Beckham (Seedorf 46), Pato (Ronaldinho 60), Inzaghi
AS Řím - Artur (žl. k.), Juan (Diamoutene 69), Mexes, Riise, Motta (žl. k.), Pizarro, Brighi, Taddei (žl. k.), Cassetti (Filipi 63), Vučinič (Menez 76), Totti

David Beckham v náručí s malou holčičkou před zápasem s AS Řím

Zde najdete další fotky Davida Beckhama ze zápasu AC Milán - AS Řím. Opět jich není moc :-(. Ale snadse ještě nějaké objeví.

A zde je sestřih toho nejlepšího z utkání
 

Oddělovač novinek

AC Milán prohrál s Římem a o postupu do Ligy Mistrů rozhodne až poslední kolo!


 24. 05. 2009  17:36 | 0 komentářů

Před malou chvílí skončil zápas mezi AC Milán a AS Řím a bohužel špatně pro AC. Po dramatickém druhém poločase skončilo nakonec utkání 2:3 pro domácí a o Lize Mistrů se rozhodne až v posledním kole.

Ve 36. minutě se dostal Řím do vedení, které udržel až do 75. minuty. Pak se ale k míči dostal Ambrosini a srovnal na 1:1. Vyrovnaný stav ale nevydržel dlouho. V 80. minutě totiž poslal Řím opět do vedení Menez. Hned po rozehrání však Rossoneri opět srovnali stav a opět to zařídil Ambrosini. Jenže Milánu zřejmě nebylo souzeno dnes získat nějaké body, a tak přišel další úder Říma a 5 minut před koncem byl stav 2:3. Pak byl v pokutovém území faulován Zambrotta, ale rozhodčí faul neviděl, což rozčílilo Ambrosiniho tak, že dostal druhou žlutou kartu a musel předčasně opustit hřiště. Tento moment nebyl jediným sporným, protože již dříve spadl 2x v pokutovém území Inzaghi. Ovšem ani jednou se penalta nekopala. AC už nestačilo nic udělat, a tak tým výsledkem 2:3 podruhé za sebou prohrál zápas a boj o Ligu Mistrů tím značně zdramatizoval. Situace se má totiž takto:

Juventus vyhrál a dotáhl se bodově na AC, má však horší skóre vstřelených a obdržených branek.
Fiorentina dokázala chvilku před koncem vyrovnat a díky remíze ztrácí na AC už jen 3 body.
Poslední zápas hraje Milán právě s Fiorentinou, takže to bude opravdu dramatické. Pokud Rossoneri neprohrají, jsou v Lize Mistrů. Pokud ale vyhraje Fiorentina, bude záležet na skóre.
Doufám, že Milán vyhraje nebo alespoň remizuje :-(.

David Beckham v utkání proti AS Řím

Podrobnosti o dnešním zápase, statistiky a fotky budou zítra. David Beckham odehrál první poločas.

Oddělovač novinek

Ancelotti s Beckhamem do Chelsea?


 24. 05. 2009  12:04 | 0 komentářů

O tom, že by mohl Carlo Ancelotti od příští sezóny možná trénovat Chelsea jsem již psala. Nyní se však objevily spekulace, že by s ním mohl do anglického velkoklubu jít i David Beckham!

Všechno se ale prozatím nesmí brát nijak vážně, protože spekulací o přestupu je opravdu hodně, a to nejen v souvislosti s Ancelottim a Beckhamem. Podle těchto spekulací by měl totiž David přestoupit již do tří klubů - Tottenhamu, Realu a nyní Chelsea, což znamená, že by se musel rozkrájet. Sám Beckham však řekl jasně, že je šťastný v AC Milán a přestoupit natrvalo z LA Galaxy chce právě sem.
Ancelotti je na tom podle svých vlastních slov podobě - v Miláně se mu líbí a i když je nabídka z Chelsea lákavá, u Rossoneri chce zůstat.

Proto všechny spekulace je nutné brát s rezervou a čekat, jak to nakonec dopadne. O Ancelottiho budoucnosti by mělo být údajně jasno již zítra.

Oddělovač novinek

FC Dallas 1:1 LA Galaxy


 24. 05. 2009  11:16 | 0 komentářů

LA Galaxy opět remizovalo ve včerejším zápase MLS a opět 1:1, což je již po několikáté za sebou stejný výsledek. Tentokrát to bylo s celkem FC Dallas.

Galaxy se dostalo velmi rychle do vedení. Již ve 3. minutě zápasu se trefil po přihrávce Lewise kdo jiný než Landon Donovan a poslal tak svůj tým do vedení. Dallas však dokázal do poločasu skóre srovnat. Ve 31. minutě přihrál Van Den Bergh Moorovi a ten poslal míč za záda brankáře Rickettse. I když Galaxy svého soupeře jasně přestřílelo (20 střel proti 9 střelám Dallasu), další gól už nepadl, a tak utkání skončilo opět 1:1.
1 bod za remízu Galaxy v tabulce nijak nepomohl, a tak je tým pořád na 6. pozici západní tabulky. Příští sobotu proti klubu Kansas City snad Galaxy konečně vyhraje, protože v letošní sezóně se to týmu povedlo zatím jen jednou...

Oddělovač novinek



« první  |  « předchozí  | 455/544 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2025
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání