Nová verze stránek je tady!


 18. 07. 2008  21:40 | 1 komentář

Před nedávnem slibované změny na portále dnes konečně dospěly ke svému vrcholu a to, na co se koukáte, je nová verze stránek o Davidu Beckhamovi. Možná si říkáte, že vypadají stejně jako ty předešlé. Je tomu tak, design se nijak výrazně neměnil, předchozí layout jsem jen oblékla do nově barevného kabátku. Hlavní změny se týkají funkčnosti a obsahu webu. A co Vás tedy čeká nového?

» Komentáře k novinkám - v předchozí verzi nebylo možné vyjadřovat se k novinkám o Davidovi. Nyní už je to možné a byla bych ráda, kdyby jste této možnosti hojně užívali a spouštěli pod novinkami válku komentářů :-). Vaše příspěvky nebudou moderovány, pokud budou splňovat alespoň základní pravidla slušné mluvy a nebudou odporovat zákonům ČR (tzn. žádné vulgárnosti, odkazy na warez či podobně).
» Novinky se nyní po kliknutí na jejich nadpis zobrazí na vlastní stránce i se všemi komentáři, které k nim byly přidány.
» Nové sekce:
     • Fanzóna - tato sekce byla vytvořena především pro Vás. Budou zde vaše výtvory, které se nějak dotýkají Davida Beckhama. Bližší informace přímo na stránce sekce fanzóna
     • Domy Davida - tady není co dodávat, jedná se o popis Davidových sídel
     • Davidův blog - seznam všech příspěvků z Davidova oficiálního blogu na jednom místě
     • Videa - různá videa, která se nevešla do ostatních sekcí k tomu určených (góly, reklamy)
» Hodně sekcí bylo rozšířeno nebo předěláno:
     • MLS - celá sekce je mírně upravená a byl přidán rozpis zbývajícíh zápasů do konce sezóny. Zápasy LA Galaxy jsou nyní přehledně popsány na vlastní stránce (odkaz je vždy uveden u příslušného zápasu).
     • Hry - přidáno pár her s Davidem
     • Ze sekce dokumenty zmizely odkazy na jejich stažení
     • Mobil - přidáno několik .3GP videí do Vašeho mobilu
» RSS - byla přidána možnost sledovat RSS kanál novinek a posledních komentářů ve Vaší čtečce, odkaz na RSS je v patičce webu
» Na hlavní stránce je nyní zobrazeno jen 10 spřátelených stránek - ostatní jsou v příslušné sekci, do které se dostanete přes odkaz
» Nová anketa - netřeba dalších slov

Tím jsem vypsala zásadní změny, další drobnosti již popisovat nebudu. Práce na stránkách samozřejmě budou i nadále pokračovat a pokud máte nápad, jak něco vylepšit či někde něco doplnit, neváhejte a kontaktujte mě. Mám do budoucna dalších pár nápadů, jedním z nich je například vytvoření multijazykové verze (česky, anglicky), protože stránky jsou navštěvovány i lidmi ze zahraničí. Pokud bude dostatek chuti a času, do konce roku by to mohlo být hotové. Dalším nápadem je psát novinky i o Victorii Beckham. I nyní o ní někdy něco píšu, ale většinou se jedná jen o události, kterých se účastnil i David. Byla bych ráda, kdybyste se i vy vyjádřili, zda byste informace o Victorii uvítali či nikoliv - můžete tak učinit v komentářích k této novince.

Tím ukončím tuto novinku. Jedna malá poznámka - pokud se Vám stránky špatně zobrazují, zkuste stisknout dvakrát F5 nebo CTRL + F5. Doufám, že se Vám nová verze bude líbit
Lucišek


Oddělovač novinek

Syny Davida Beckhama fascinuje UFO


 18. 07. 2008  13:32 | 0 komentářů

Synové Davida Beckhama (Brooklyn, Romeo a Cruz) jsou nenasytní fandové UFO a všeho kolem něj. Poté, co se o této vášni kluků dozvěděl Robbie Williams, jenž je znám stejnou posedlostí, slíbil, že jim dá nějaké tipy.
Zdroj řekl: „Kluci jsou fascinováni mimozemšťany a létajícími talíři a zoufale je chtějí vidět. Robbie když to uslyšel, řekl, že Davidovi zavolá, jakmile bude o něčem vědět“.
A tak když Robbie zavolá, David a chlapci spěchají do Hollywood Hills. Ale ne vždy vyjde vše podle plánu. Nedávno například byl David se syny v restauraci Madeo, kde čekali na telefonát. Ale bylo už opravdu docela pozdě a Cruz u stolu usnul.
Robbie je tak zapálený do UFO, že se nedávno dokonce účastnil v Nevadě konference na toto téma.


Oddělovač novinek

Z Davidova blogu


 17. 07. 2008  19:40 | 0 komentářů

Ahoj všichni, zdá se to být teprve pár týdnů, co jsem se svojí rodinou dorazil do Los Angeles, připraven začít novou kapitolu našeho života. A přitom už je to rok a my se tu cítíme jako doma, všichni máme rádi Kalifornii a všichni udělali maximum pro to, abychom se tu cítili dobře. Nedokážu si představit, že bychom teď měli být kdekoliv jinde na světě.
Samozřejmě si také užívám fotbalu. V minulé sezóně to byl pro mě trochu těžký začátek, se všemi těmi zraněními, společně s tím, že jsem přijel až v půlce sezóny, ale tento rok hrajeme dobře a já se těším na každý zápas, stejně jako na návštěvu ostatních měst a stadiónů po selé Americe. Po celé zemi je vidět velký pokrok fotbalu - hrajeme před zaplněnými tribunami, v médiích se o něm více píše a celkově po celém světě je o místní lize větší povědomí.
V minulém zápase jsme hráli v druhém velkém letošním derby s Chivas USA na domácím stadionu v Home Depot Center, který oba týmy společně sdílejí. Byl to zápas, ve kterém se mohlo stát cokoliv, ale myslím si, že remíza je zasloužená pro oba týmy. Jsem rád, že jsme za nepříznivého stavu dokázali srovnat stav, protože to poukazuje na našeho týmového ducha a víme, že se můžeme vždycky vrátit do hry, když věci nejdou podle plánu.
Příští zápas hrajeme v sobotu večer v New Yorku s týmem Red Bulls. Souboj z minulého roku lze považovat za pamětihodný, přišlo se podívat 67 tisíc lidí a padlo 9 gólů, což potvrzuje potenciál fotbalu v USA. Slyšel jsem, že na tento zápas bylo prodáno již 50 tisíc lístků, což slibuje parádní atmosféru. V prvním zápase s New Yorkem jsme letos nebodovali, takže tentokrát to budeme chtít odčinit se vším všudy.
Také se velmi těším na zápas All-Star týmu s West Hamem v Torontu, bude to pro mě premiéra. Je super, že budeme hrát proti anglickému týmu, proti kterému jsem hrál už mnohokrát v Anglii. Určitě budou chtít oderát dobré utkání a my zase budeme chtít poukázat na kvalitu MLS. Bude to určitě jiskřivé utkání.
Prozatím vše, opatrujte se,
David


Oddělovač novinek

David a Victoria Beckham hosty na ESPY Awards 2008


 17. 07. 2008  11:30 | 0 komentářů

Včera se v Nokia Theatre v Los Angeles předávaly výroční ceny za nejlepší sportovní výkony roku a David Beckham se svojí chotí Victorií byli při tom. Do předávání, které uváděl americký zpěvák Justin Timberlake, se zapojil i David, když předal cenu za nejlepší ženský výkon hráčce basketbalu WNBA - Candace Parker. Sám také jednu cenu obdržel, a to za Nejlepšího hráče MLS.
Beckhamovi seděli v první řadě hned vedle slavné tenistky Venus Williamsové a kromě nich si cestu na předávání našel např. i Zac Efron, hvězda High School Musical, americká herečka Jessica Biel, zpěvačka skupiny Black Eyed Peas Fergie, zpěvačka Ashanti a herci Samuel L. Jackson a Will Ferrell.
Záznam slavnostního večera bude odvysílán tuto neděli v 21 hodin amerického času na televizní stanici ESPN.

David a Victoria Beckham na předávání ESPY Awards 2008

Zde si můžete prohlédnout další fotky z předávání ESPY Awards 2008.


Oddělovač novinek

David Beckham opět v restauraci Madeo


 16. 07. 2008  23:05 | 0 komentářů

Už poněkolikáté za poslední měsíc byl David Beckham s příslušníky své rodiny povečeřet v restauraci Madeo v Los Angeles. Tentokrát si v úterý vyrazil s Brooklynem, který při zpáteční cestě zaujal místo na sedačce spolujezdce, a Cruzem, který usnul na zadním sedadle.

David, Brooklyn a Cruz Beckhamovi u restaurace Madeo

Zde si můžete prohlédnout další fotky Davida, Brooklyna a Cruze z restaurace Madeo.


Oddělovač novinek

David a Victoria na večeři v Il Sole


 15. 07. 2008  14:11 | 0 komentářů

Victoria Beckham se už vrátila z Londýna zpátky do LA a hned si zajela s Davidem na večeři do restaurace Il Sole. Z restaurace poté odešli zadním vchodem, kde na ně čekala spouta fotografů, fanoušků, ochranka a také Davidův Rolls Royce.
Pár vypadal, že měl hezký večer a David dokonce, jako pravý gentleman, pomohl Victorii nastoupit do auta.

David Beckham a Victoria při odchodu z restaurace Il Sole

Zde se můžete podívat na další fotky Davida a Victorie při odchodu z restaurace Il Sole.


Oddělovač novinek

Capello je nejoddanějším trenérem, říká Beckham


 15. 07. 2008  13:47 | 0 komentářů

David Beckham v posledních dnech nešetří názory na ostatní lidi z branže. Po Zinedinu Zidanovi a Ikeru Casillasovi dnes okomentoval také svého bývalého trenéra z Realu Madrid a současného trenéra z národního týmu Anglie - Fabia Capella. Myslí si o něm, že jeho zasvěcení se fotbalu je mnohem výraznější než už kteréhokoliv jiného trenéra.
David o Capellovi řekl: „Fotbal je jeho vášeň. Tomuto sportu je zcela oddán, je jedním z těch trenérů, kteří nejvíce času stráví koukáním na fotbal, mluvením o fotbalu a rozborem fotbalu, což poukazuje na jeho vášeň k tomuto sportu. Pro tým a pro své hráče chce vždy to nejlepší. Fabio je ambiciózní kouč a má za sebou spoustu úspěchů.“
David pod Fabiem Capellem hrál v Realu Madrid v sezóně 2006-2007, žádnou trofej však v tomto ročníku nevyhráli.

David Beckham a Fabio Capello v Realu Madrid


Oddělovač novinek

Zlatý míč by měl podle Beckhama dostat Casillas


 15. 07. 2008  11:44 | 0 komentářů

Fotbalista David Beckham je toho názoru, že Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu Evropy by měl získat španělský brankář Iker Casillas. Podle Davida si to jeho bývalý spoluhráč z Realu Madrid zaslouží už proto, že je to brankář.
„Doufám, že to získá Iker. Je to obrovský talent, skvělý brankář a vynikající osobnost. A bylo by dobré, aby už vyhrál brankář“, řekl Beckham v interview pro deník Marca a narážel tím na fakt, že doposud získal tuto cenu jen jeden gólman, a to Rus Lev Jašin v roce 1963.


Oddělovač novinek

David s Brooklynem opět na večeři


 14. 07. 2008  13:14 | 0 komentářů

Victoria je se dvěma mladšími syny stále ještě v Londýně, a tak si David včera vyrazil opět na večeři s nejstarším synem Brooklynem. Davidovým nejnovějším autem Rolls Royce si zajeli do restaurace Benihana, kde se bez pochyb dobře bavili u jídla s názvem sashimi.

David Beckham a Brooklyn jedou na večeři

Zde se můžete podívat na další fotky Davida a Brooklyna při cestě na večeři.


Oddělovač novinek

Zinedine Zidane je podle Beckhama nejlepší fotbalista všech dob


 13. 07. 2008  20:25 | 0 komentářů

David Beckham se dnes nechal slyšet, že podle jeho mínění je nejlepším fotbalistou všech dob francouzský záložník Zinedine Zidane. Hrát tři roky po jeho boku v Realu Madrid prý byl pro Davida obrovský zážitek a také splněný sen. Rozhovor se také stočil ke španělskému fotbalu - David prozradil, že nejlepším současným Španělem je barcelonský tvůrce hry Xavi, který minulý měsíc dotáhl Španělsko až na evropský fotbalový trůn a byl základním kamenem španělského týmu.


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 457/475 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání