Děkovný dopis z Jižní Afriky pro Beckhamovu akademii

12. 06. 2008  18:48 - přečteno 350x

Davidova fotbalová akademie v Los Angeles (další má v Londýně) poslala několik fotbalových sad dresů, i s ostatním vybavením fotbalistů, do malého městečka Masiphumelele v Jižní Africe. Tato oblast byla ještě do nedávna jen neoficiální osadou, ale teď byla vládou uznána jako městečko.
Dobrovolníci zřídili charitu, která je součástí městečka a pomáhá zajišťovat školní docházku, učení nových dovedností a hraní fotbalu. Davidova akademie chtěla pomoci, a tak poslala dresy pro celé 4 týmy a na oplátku jim přišel do LA dopis:

Vážená akademie Davida Beckhama,
chtěli bychom Vám poděkovat za Váš velkorysý dar pro naše městečko Masiphumelele v Jižní Africe. Do dresů od Vás jsme byli schopni obléct celé 4 týmy a všichni jsou z nich nadšení. Oživilo to chuť dětí hrát fotbal, protože ví, že na nich někomu záleží, a že je někdo podporuje. Budeme se proto snažit udržet mladé talenty u fotbalu a dát jim co nejlepší podmínky, aby to třeba jednou někam dotáhli.
Protože jste nemohli být u toho, jak šťastné děti byly, posíláme vám aspoň fotku jednoho našeho týmu ve Vašich dresech.
S pozdravem, Milli Firth a Sue Alexande

Africký tým v dresech z Beckhamovy akademiePřidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání