Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

SS Lazio 0:3 AC Milán

02. 02. 2009  12:15 - přečteno 1262x

Ve včerejším zápase Serie A AC Milán nezaváhal a výhrou 3:0 nad SS Laziem se posunul na 2. místo italské ligy. V zápase opět zářil David Beckham, který sice tentokrát gól nevstřelil, ale zato si na své konto připsal dvě asistence.

I přes obavy, které před zápasem panovaly ohledně zranění, nastoupil Beckham v základní sestavě. Zpočátku se hráči jen tak oťukávali a moc šancí vidět nebylo. V 7. minutě střílel Jankulovski, ale obránce Lazia odkopl míč do bezpečí. V 11. minutě ten stejný hráč netrefil při střele bránu. V 16. minutě zahrozilo i Lazio, ale Ledesma také bránu netrefil. Poté se začalo tempo trochu zvyšovat a přicházelo více šancí na obou stranách. Gól se z nich ale nikomu vstřelit nepovedlo. Ve 32. minutě střílel po přihrávce Seedorfa Kaká, ale jeho rána se opět nevešla mezi tyče. První gól tak padl až ve 42. minutě a zařídil ho David Beckham. Lazio špatně rozehrálo, hráči Rossonieri rychle přenesli hru na Beckhama, který přesným pasem našel Pata a ten otevřel skóre. Poté poslal Beckham svému spoluhráči ještě jednu přihrávku, ale branka nebyla uznána kvůli ofsajdu, a tak skončil poločas 1:0 pro AC Milán.
Než se v druhé půli stačilo Lazio trochu rozehrát, tak už prohrávalo 0:2. A opět v tom měl prsty Beckham. Ve 47. minutě byl faulován a sudí nařídil přímý kop. David ho zahrál skvěle a přesně našel Ambrosiniho, který hlavou poslal míč do sítě. V 61. minutě střílel po přihrávce Beckhama Pirlo, ale rána byla zblokována. Lazio se snažilo snížit, ale chybělo mu štěstí v koncovce. Kaká mohl přidat další gól když byl sám před brankářem, ale míč mu trochu utekl a Muslera byl u něj nakonec o trochu dřív. V 83. minutě se však už Kaká dočkal. Po přihrávce Seedorfa se trefil z levé strany doprostřed brány. Další gól už nepadl, a tak zápas skončil jednoznačným výsledkem 3:0 pro AC Milán.

Rossonieri se díky výhře posunuli na 2. místo ligy, bod před Juventus, a na první Inter Milán ztrácí 6 bodů. Teď čeká tým ve středu přátelák proti skotskému Glasgow Rangers a pak v sobotu doma ligový duel s týmem Reggina Calcio.
David Beckham odehrál celé utkání a opět patřil ke klíčovým postavám. Opět dostal známku 7.5, což bylo nejvyšší hodnocení včerejšího zápasu a Beckham se tak stal nejlepším hráčem na hřišti!

Statistika zápasu SS Lazio - AC Milán:
Stadion: Stadio Olimpico, Řím
Počet diváků: 50 000
Góly: AC Milán - pato (42), Ambrosini (47), Kaká (83)

Základní sestavy:
Janov CFC - Muslera, Rozehnal, Siviglia (žl. k.), Ledesma, Radu (žl. k., Kolarov 75), De Silvestri, Meghni (S. Inzaghi 66, žl. k.), Matuzalem (žl. k.), Brocchi (Dabo 75), Zárate, Pandev
AC Milán - Abbiati, Bonera, Senderos, Jankulovski, Zambrotta (Darmian 86), Pirlo, Ambrosini (žl. k.), Beckham, Pato, Seedorf, Kaká (Shevchenko 86)

David Beckham se raduje se spoluhráči z přihrávky na gól

Zde najdete další fotky Davida Beckhama ze zápasu SS lazio - AC Milán.

Zde je sestřih toho nejlepšího ze zápasu

A zde je interview s Davidem Beckhamem po zápase s Laziem, kde mluví například o tom, že se pilně učí italsky.