Anglie 2:0 USA

29. 05. 2008  12:25 - přečteno 446x

Ještě než samotný zápas začal, předal Bobby Charlton Davidovi zlatou zasklenou čepici za 100 odehraných zápasů v anglické reprezentaci. Během celého zápasu nepustila Anglie USA do téměř žádné šance, a tak brankář James moc práce neměl. Zpočátku se moc nedařilo ani Anglii, netrefili se ani do prázné brány. Zlom nastal ve 38. minutě. Beckham zahrával přímý kop a přesně našel Johna Terryho, který hlavou umístil míč do branky a Anglie vedla 1:0. Protože to byl přátelák, tak trenéři hodně střídali.Po poločase Davida vystřídal Bentley, a tak David sledoval zápas už jen z lavičky. V 59. minutě zvýšil náskok Anglie na 2:0 Gerrard. Tomu poslal skvělou přihrávku Barry, který minutu před tím vystřídal Lamparda. Další gól už nepadl a zápas tedy skončil 2:0. Smutný musel být americký útočník a Beckhamův spoluhráč z LA Galaxy Landon Donovan, který se těšil na svůj 100. reprezentační zápas, ale americký trenér ho nakonec na trávník nepustil.

Statistika zápasu:
Góly: 2:0
Počet diváků: 71 233
Sestavy: ENG - James, Brown (Johnson 58), Ferdinand, Terry, A Cole (Bridge 82), Beckham (Bentley 46), Hargreaves, Lampard (Barry 58), Gerrard, Rooney - žl. k. (J Cole 79), Defoe (Crouch 58)
USA - Howard (Guzan 46), Cherundolo - žl. k. (Hedjuk 46), Onyewu, Bocanegra, Pearce, Dempsey, Bradley , Clark, Beasley (Lewis 68), Johnson (Jaqua 89), Wolff (Adu 68)

Beckham při předání zlaté čepice

Další fotky ze zápasu Anglie - USA

Předání zasklené zlaté čepice Davidovi za 100 odehraných reprezentačních zápas:

Tady jsou oba góly Angli:Přidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání