13 let webu dbeckham.cz!

03. 05. 2021  09:16 - přečteno 427x

Rok se zase s rokem sešel a web dbeckham.cz slaví další narozeniny – už 13.! Přijde mi to skoro neuvěřitelné, ale je to tak. A stále mě to baví, i když toho času moc není, ale snažím se, jak jen to jde. Do půlkulatého výročí nám chybí 2 roky, tak snad to dáme :-)

Během covidu je to složitější v tom, že někdy víc jak týden nebylo co psát, protože karanténa samozřejmě nebyla jen u nás, ale i v Anglii a Americe. Už se ale pomalu dává vše zase do pohybu, takže článků by mohlo být více. Navíc se rozjel nový ročník MLS, takže můžete očekávat každý týden i reporty ze zápasů Interu Miami.

Pojďme se ohlédnout zase za statistikou, alespoň co se týče toho nejzajímavějšího:

celkem návštěv na webu: přes 813 000
celkem napsaných článků: 4 871
celkem fotek v galerii: přes 23 200
celkem zhlédnutí fotek v galerii: téměř 1 485 000
celkem fanoušků na sociálních sítích: 665

A výhled do budoucnosti? No pořád asi to stejné. Nebudu slibovat nové vzhledy atd. jelikož nevím, zda to budu moct splnit, ale myslím si, že mohu slíbit alespoň to, že jakmile bude trocha volna a chuť udělám alespoň nějaký nový úvodní obrázek, ať se nám to trošku obnoví a třeba i trošku upravím webové barvy. Na kompletní nový design bohužel momentálně nemám časové kapacity, ale myslím si, že to není to nejdůležitější :-) Každopádně alespoň malé změny vzhledu můžete určitě očekávat nejpozději během léta.

Samozřejmě čas od času změním anketu a budu ráda za nějaké Vaše komentáře či nápady. Stále totiž platí, že ty stránky nedělám jen pro sebe, ale hlavně pro Vás. Proto prosím pište, hlasujte, lajkujte, ať vidím i nějakou odezvu. To totiž vždycky potěší... :-)

Mějte se krásně a zachovejte stránkám přízeň :-)

Lucišek

13 let webu dbeckham.czPřidat nový komentář


1 | Lucka

05. 05. 2021  07:46

Ano, taky mě to v pondělí napadlo a můžu prozradit, že už se na tom pomalu pracuje po chvilkách jak je čas :-) Nechci slibovat, ale když to půjde dobře, do konce týdne by mohlo být hotovo. Když ne, tak během toho příštího. A díky za komentář ;-)

2 | Carlos

04. 05. 2021  20:31

Ahoj, napadlo mě, když čtu nyní článek a text o novém designu... Jak píšeš, rozumím, že není čas, ale - co udělat v nových barvách Inter Miami?;) Bylo by to tématické a Davidovi by to udělalo také radost:D


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2021
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání