Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Evian TG 0:1 PSG

29. 04. 2013  10:45 - přečteno 1152x

PSG vyhráli velmi vyhrocený zápas s celkem Evian TG 1:0, když utkání dohrávali pouze v devíti. Červenou kartu dostal i David Beckham za šlapák, kterým soupeře vůbec netrefil.

Jako první se dostal do šance Ibrahimovič, ale gólman si s jeho střelou poradil. Stejný hráč prověřil brankáře i v 17. minutě po přímém kopu, opět však neúspěšně. Následovalo několik neúspěšných pokusů na obou stranách, nic velkého se však nestalo, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.
Pár minut po změně stran šlo PSG do vedení, když se hezky trefil po přihrávce Jalleta Pastore - 1:0 pro PSG. V 62. minutě byli hosté blézko dalšímu gólu, Ibrahimovič však trefil pouze břevno. Domácí nic moc na hřišti nepředvedli, poslední desetiminutovka však byla hodně vyhrocená. Nejprve dostal Verratti druhou žlutou kartu a musel předčasně opustit hřiště a v nastaveném čase byl vyloučen i Beckham za šlapák, kterým se však soupeře vůbec nedotkl. I v devíti však PSG dokázalo vedení 1:0 udržet. Po konečném hvizdu došlo ještě na roztržku mezi hráči, ve které ještě dostali červenou kartu brankář PSG Sirigu a hráč Evianu Khelifa.

Díky této výhře je PSG od zisku titulu už jen krůček. Příště tým čeká duel s celkem Valenciennes FC.
David Beckham tentokrát nebude na utkání moc rád vzpomínat. Na hřiště přišel v 84. minutě místo Méneze a v nastavení dostal červenou kartu.

Základní sestavy:
Evian TG - Laquait, Djedje (žl. k.), Mongongu, Cambon, Wass, Barbosa (Mbarki 85), Rabiu (žl. k.), Sorlin, Ninkovič (Bérigaud 59), Sagbo (Adnane 79), Khelifa (č. k.)
PSG - Sirigu (č. k.), Jallet, Alex, T. Silva, Maxwell (žl. k.), Ménez (Beckham 84, č. k.), Verratti (žl. k., č. k., Matuidi, Pastore (Van der Wiel 88), Lavezzi (Chantome 69), Ibrahimovič

Zde najdete další fotky Davida Beckhama ze zápasu s celkem Evian TG.

David Beckham v zápase s celkem Evian TG

Na sestřih toho nejlepšího z utkání se můžete podívat zde.

A tady je Beckhamova červená karta

Přidat nový komentář

1 | MUFC

29. 04. 2013  23:37

Rozhodčí totál idiot a pana hráče Evianu bych nakopal do zadku za tu jeho hereckou etidu! Paul.

2 | Lucišek (Admin)

29. 04. 2013  16:12

JJ, zasloužená by asi byla, kdyby ho David trefil, ale on se ho vůbec nedotkl. Zastává se ho i vedení PSG. Snad dostane trest jen na jeden zápas...