O Euru, dnešním zápase Galaxy a LA Lakers

14. 06. 2008  12:55 - přečteno 295x

Pokud David závidí svým spoluhráčům z reprezentace, že hrají ligu v Evropě, tak oni teď můžou závidět Beckhamovi. Zatímco evropští hráči nemají co na práci, protože jejich ligy skončily a na Euro se Anglie nedostala, David hraje ligu v Americe, která je v plném proudu. Davida sice pořád trochu bolí, že Anglie na Euro nepostoupila, ale to, že může ve stejnou dobu hrát fotbal, je pro něj útěchou.
„Já osobně se cítím psychicky trochu špatně když sleduji zápasy na Euru. Sice jsem jich moc neviděl, ale když koukám, tak to pořád bolí. Říkám si, že jsme tam mohli být my. A většina Angličanů je na tom asi stejně“, řekl Beckham.
Zklamání z neúčasti na Euru Davidovi aspoň trochu kompenzuje to, že americká MLS teprve nedávno začala, a že i tak hraje fotbal. Dnes večer čeká jeho tým LA Galaxy další zápas, a to proti San Jose Earthquakes .
Na Beckhama se bude v tomto duelu hodně spoléhat, protože Galaxy mají značné potíže se sestavou, a to hlavně v útoku. Landon Donovan je totiž s reprezentací USA, která bude hrát zítra kvalifikaci na MS proti Barbadosu. Útočník Alan Gordon také nenastoupí, protože v minulém zápase proti Coloradu Rapids dostal červenou kartu. A tak v útoku nejspíše nastoupí Buddle a Allen.
„Bude to těžké, ale musíme se vyrovnat s tím, že nám chybí dva útočníci“, nechal se slyšet Beckham a poté ještě přidal pár slov o LA Lakers:
„Věřím, že Lakers mají ještě šanci. V posledním zápase to vypadalo, že Lakers Celtics přehrají, ale nakonec to dopadlo jinak. Bude těžké otočit stav z 1:3 na 4:3, ale naděje umírá poslední. Sice je Celtics dobrý tým a má skvělé hráče, ale já jsem a vždycky budu fanoušek Lakers. Mluvil jsem i s Kobe Bryantem. Je zklamaný, ale věří sobě i týmu a já věřím, že se jim obrat povede.“Přidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání