David s kamarádem v restauraci


 15. 06. 2008  10:15 | 0 komentářů

Ve čtvrtek 12. června si David zašel s kamarádem do restaurace STK v Hollywoodu.

David v restauraci STK


Oddělovač novinek

O Euru, dnešním zápase Galaxy a LA Lakers


 14. 06. 2008  12:55 | 0 komentářů

Pokud David závidí svým spoluhráčům z reprezentace, že hrají ligu v Evropě, tak oni teď můžou závidět Beckhamovi. Zatímco evropští hráči nemají co na práci, protože jejich ligy skončily a na Euro se Anglie nedostala, David hraje ligu v Americe, která je v plném proudu. Davida sice pořád trochu bolí, že Anglie na Euro nepostoupila, ale to, že může ve stejnou dobu hrát fotbal, je pro něj útěchou.
„Já osobně se cítím psychicky trochu špatně když sleduji zápasy na Euru. Sice jsem jich moc neviděl, ale když koukám, tak to pořád bolí. Říkám si, že jsme tam mohli být my. A většina Angličanů je na tom asi stejně“, řekl Beckham.
Zklamání z neúčasti na Euru Davidovi aspoň trochu kompenzuje to, že americká MLS teprve nedávno začala, a že i tak hraje fotbal. Dnes večer čeká jeho tým LA Galaxy další zápas, a to proti San Jose Earthquakes .
Na Beckhama se bude v tomto duelu hodně spoléhat, protože Galaxy mají značné potíže se sestavou, a to hlavně v útoku. Landon Donovan je totiž s reprezentací USA, která bude hrát zítra kvalifikaci na MS proti Barbadosu. Útočník Alan Gordon také nenastoupí, protože v minulém zápase proti Coloradu Rapids dostal červenou kartu. A tak v útoku nejspíše nastoupí Buddle a Allen.
„Bude to těžké, ale musíme se vyrovnat s tím, že nám chybí dva útočníci“, nechal se slyšet Beckham a poté ještě přidal pár slov o LA Lakers:
„Věřím, že Lakers mají ještě šanci. V posledním zápase to vypadalo, že Lakers Celtics přehrají, ale nakonec to dopadlo jinak. Bude těžké otočit stav z 1:3 na 4:3, ale naděje umírá poslední. Sice je Celtics dobrý tým a má skvělé hráče, ale já jsem a vždycky budu fanoušek Lakers. Mluvil jsem i s Kobe Bryantem. Je zklamaný, ale věří sobě i týmu a já věřím, že se jim obrat povede.“


Oddělovač novinek

Davidův dres z filmu Gól 2 v aukci


 14. 06. 2008  11:08 | 0 komentářů

21.-22. června proběhne v Kalifornii aukce, ve které bude i dres Davida Beckhama, který nosil ve filmu Gól 2 (Goal 2). David si v tomto filmu zahrál spolu s dalšími hvězdami Realu Madrid a na dresu je i Davidovo číslo 23, které měl v Realu a nosí ho i v LA Galaxy. Jako bonus bude k dresu přidáno dvd s filmem a fotka s podpisem.
Kromě Davidova dresu z filmu Gól 2 budou v aukci i další rekvizity a výtěžek půjde ve prospěch nadace Entertainment Industry.


Oddělovač novinek

David Beckham a Justin Timberlake na zápase LA Lakers


 13. 06. 2008  16:35 | 0 komentářů

Včera se byl David opět podívat na dalším finálovém zápase mezi LA Lakers a Boston Celtics a potkal se tam se zpěvákem Justinem Timberlakem. Než zápas začal, tak si spolu obě superhvězdy chvíli povídaly. Po zápase byl David hodně zklamaný, protože Lakers prohráli 91 - 97.
Opět se na zápase objevilo hodně celebrit. Kromě Davida a Justina to byli například Jack Nicholson, Will Smith, Tobey Maguire, Jennifer Garner, režisér Spike Lee atd.

Beckham a Timberlake na LA Lakers

Zde se můžete podívat na další fotky Davida Beckhama na zápase LA Lakers


Oddělovač novinek

Beckhamovi na večeři s Eltonem Johnem


 13. 06. 2008  11:12 | 0 komentářů

David a Victoria byli v úterý v Maestro Steakhouse restauraci v Beverly Hills. Dvojice tu měla údajně večeřet s Eltonem Johnem.

Na fotce Beckhamovi právě odjíždí z restaurace domů.

David a Victoria na večeři s Eltonem Johnem


Oddělovač novinek

Děkovný dopis z Jižní Afriky pro Beckhamovu akademii


 12. 06. 2008  18:48 | 0 komentářů

Davidova fotbalová akademie v Los Angeles (další má v Londýně) poslala několik fotbalových sad dresů, i s ostatním vybavením fotbalistů, do malého městečka Masiphumelele v Jižní Africe. Tato oblast byla ještě do nedávna jen neoficiální osadou, ale teď byla vládou uznána jako městečko.
Dobrovolníci zřídili charitu, která je součástí městečka a pomáhá zajišťovat školní docházku, učení nových dovedností a hraní fotbalu. Davidova akademie chtěla pomoci, a tak poslala dresy pro celé 4 týmy a na oplátku jim přišel do LA dopis:

Vážená akademie Davida Beckhama,
chtěli bychom Vám poděkovat za Váš velkorysý dar pro naše městečko Masiphumelele v Jižní Africe. Do dresů od Vás jsme byli schopni obléct celé 4 týmy a všichni jsou z nich nadšení. Oživilo to chuť dětí hrát fotbal, protože ví, že na nich někomu záleží, a že je někdo podporuje. Budeme se proto snažit udržet mladé talenty u fotbalu a dát jim co nejlepší podmínky, aby to třeba jednou někam dotáhli.
Protože jste nemohli být u toho, jak šťastné děti byly, posíláme vám aspoň fotku jednoho našeho týmu ve Vašich dresech.
S pozdravem, Milli Firth a Sue Alexande

Africký tým v dresech z Beckhamovy akademie


Oddělovač novinek

Beckhamovi s dětmi v Disneylandu


 12. 06. 2008  16:06 | 0 komentářů

David A Victoria vzali ve středu odpoledne své 3 syny za zábavou do Disneylandu v Anahaimu v Kalifornii. Celá rodinka tu strávila více jak 6 hodin. Tříletý Cruz byl po těch 6ti hodinách tak unavený, že po cestě domů usnul v kočárku.
Victoria měla na sobě hodně volné kalhoty a boty bez podpadků, což se u ní vidí opravdu málokdy.

Beckhamovi s dětmi v Disneylandu

Zde se můžete podívat na další fotky Beckhamových z Disneylandu.


Oddělovač novinek

Aktualizace galerie Davida Beckhama


 12. 06. 2008  11:37 | 0 komentářů

Do galerie jsem přidala 5 nových alb s fotkama. Fotky jsou staršího data, ale určitě stojí zato na ně kouknout.

Photoshoot z reklamy na Pepsi surf

David při natáčení reklamy na Pepsi surf

Celá sada fotek Davida Beckhama z reklam na Pepsi

Photoshoot z reklamy na sluneční brýle Police

David v reklamě na sluneční brýle Police

Celá sada fotek Davida Beckhama z reklam na brýle Police

David Beckham na Hawaii - 20.2.2008

Beckham na Hawaii

Celá sada fotek Davida Beckhama na Hawaii

Propagace značky Adidas v Jižní Korei - 29.2.2008

Beckham při propagaci Adidasu v Jižní Korei

Celá sada fotek Davida Beckhama při propagaci značky Adidas

David a Victoria ve vinici v Napa Valley - 29.4.2008 (později koupil David Victorii tuto vinici k narozeninám)

Beckhamovi v Napa Valley

Celá sada fotek Davica a Victorie Beckham z Napa Valley


Oddělovač novinek

Další umístění Davida Beckhama v prestižním žebříčku


 12. 06. 2008  01:10 | 0 komentářů

A nejedná se o ledajaký žebříček. David Beckham se totiž umístil v žebříčku tvořeném známým americkým magazínem Forbes, a to na 5. místě. Ve sportovcích je na 2. místě, když se před něj dostal jen fenomenální golfista Tiger Woods (celkově druhý). Na umístění v žebříčku má vliv hned několik faktorů, například celkové výdělky za předchozí rok, zmínky v časopisech, rádiích či výstupy v televizi.

Top 10 nejvlivnějších celebrit podle Forbes:
1. Oprah Winfrey - hostitelka talk show - 275 milionů dolarů minulý rok
2. Tiger Woods - golfista - 115 milionů $
3. Angelina Jolie - herečka - 14 milionů $
4. Beyonce Knowles - zpěvačka - 80 milionů $
5. David Beckham - fotbalista - 50 milionů $
6. Johnny Depp - herec - 72 milionů $
7. Jay-Z - rapper - 82 milionů $
8. The Police - rocková skupina - 115 milionů $
9. J.K. Rowling - spisovatelka - 300 milionů $
10. Brad Pitt - herec - 20 milionů $

David si oproti minulému roku polepšil o 10 příček - v roce 2007 skončil patnáctý. Do žebříčku se prosadila i Victoria Beckham, Davidova manželka. Se skupinou Spice Girls se umístila na 50. místě. Zde si můžete prohlédnout celý žebříček 100 nejvlivnějších celebrit podle Forbes


Oddělovač novinek

Z Davidova blogu


 12. 06. 2008  00:12 | 0 komentářů

Ahoj všichni, přijet zpátky do LA a vyhrát nad Coloradem Rapids v mém prvním zápase po návratu z Anglie bylo super. Výprask, který nám uštědřili v prvním zápase letošního ročníku MLS, jsme museli odčinit a v první půlce se nám to velmi dobře dařilo - předváděli jsme skvělý fotbal. Při vedení 3:0 jsme na začátku druhé půle trochu polevili a možná už jsme trochu cítili, že zápas máme v kapse, čímž jsme je vlastně znovu pustili do hry. Nakonec jsme však výhru udrželi, což je důkaz bojovné vůle, kterou s sebou do týmu přinesl trenér Ruud Gullit a celý jeho realizační tým. Je skvělé podívat se na tabulku a vidět se na prvním místě, i když rozestupy v západní konferenci jsou jen těsné. Musíme se tedy ujistit, že budeme plně koncentrováni na každý zápas, počínaje hned tím příštím proti San Jose Earthquakes.
Byl jsem hostem talkshow Jimmyho Kimmela nazvané „Jimmy Kimmel Live: Game Night“, která běžela těsně před zápasem mezi LA Lakers a Boston Celtics. Byla to skvělá podívaná a jakožto fanoušek LA Lakers jsem byl potěšen jejich výhrou.
To je pro dnešek vše, David.


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 468/478 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání