Vyhledávání

Galaxy 0:1 Colorado Rapids (U.S. Open Cup)


 28. 05. 2008  12:05 | 0 komentářů

Tým LA Galaxy pocítil ve včerejším utkání U.S. Open Cupu, jak moc je pro ně nepostradatelné duo Beckham - Donovan. Očekávalo se, že to bude bez nich těžký zápas a po nepřesvědčivém výkonu v útoku se ukázalo, že předpoklady byly naprosto přesné. Galaxy nebylo schopné vstřelit gól, a tak zařídil Coloradu výhru v 82. minutě hlavičkou útočník Conor Casey.
Obránce Galaxy Chris Clein po zápase promluvil: „Nahradit Donovana a Beckhama je těžké, to prostě nejde. Donovan je nejlepší hráč v lize a spolu s Davidem tvoří nepostradatelnou dvojici našeho týmu.“
O to víc se teď řeší budoucí výsledky Galaxy, protože Donovan bude chybět v létě nejméně měsíc kvůli olympiádě a kvalifikaci na MS 2010 a Beckham by mohl také chybět kvůli kvalifikaci na MS 2010, pokud ho Capello do týmu povolá.
Zápas s Coloradem Rapids se odehrál v Home Deport Center a sledovalo jej 9189 diváků. Po prohře 0:1 v kvalifikační skupině týmů z MLS tak pro Galaxy účast v U.S. Open Cupu končí.


Oddělovač novinek

Fotky z příletu do Anglie


 28. 05. 2008  11:45 | 0 komentářů

Do galerie jsem přidala fotky z Davidova příletu na letiště Heathrow v Londýně. Sem David odcestoval z USA v neděli, aby se připojil k anglické reprezentaci, kterou čekají v tomto týdnu dvě přátelská utkání.

Beckham na londýnském letišti

Další fotky Davida Beckhama po příletu na letiště.


Oddělovač novinek

Prezident LA Galaxy Alexi Lalas: David na to má


 28. 05. 2008  03:10 | 0 komentářů

Podle Alexie Lalase, prezidenta klubu LA Galaxy, Anglie pozná, že se z Davida v MLS stal ještě tvrdší hráč. Věří, že David bude součástí anglického národního týmu vedeného Fabiem Capellem, a to i přesto, že nehraje v Evropě.
Řekl: „Hypotézy, že David nebude v národním mužstvu jen proto, že hraje v americké lize, mě dokáží rozesmát. David byl jedním z nejlepších hráčů na hřišti když před několika týdny hrála Anglie proti Francii. MLS Beckhamovi pomůže v boji o místo na mistrovství světa. Anglie dostane dobře připraveného hráče.“


Oddělovač novinek

Z Davidova blogu


 28. 05. 2008  02:20 | 0 komentářů

Bylo skvělé přijet z Dallasu s první venkovní výhrou této sezóny. Vítězství je vždycky dobré, ale vyhrát venku 5:1 bylo strhující jak pro tým, tak pro naši sebedůvěru, zejména poté, co jsme naposledy doma prohráli. Celý týden jsme usilovně trénovali a připravovali se na další zápas, takže je dobré vidět, že se to vyplatilo. Jsem šťastný, že Edson Buddle dokázal vstřelit hattrick, vždycky je to něco vyjímečného, když hráč vstřelí tři branky, takže mu gratuluji. Co se týče souboje z druhé poloviny - očividně jsem z toho moc nadšený nebyl, mohlo to dopadnout mnohem hůř, ale to je fotbal. Dva hráči prostě během bitevní vřavy bojovali o míč. Takové věci se stávají, ale vstanete a pokračujete v zápase.
V příštím zápase hrajeme v sobotu doma proti Kansas City Wizards a poté odlétám do Anglie, kde se připojím k národnímu týmu před přípravnými zápasy s USA a Trinidadem a Tobagem. Ačkoliv jde jen o přátelská utkání, každý zápas za Anglii je důležitý pro budování týmového ducha a dává hráčům naději, aby udělali dojem na trenéry. Na zápas proti USA se opravdu těším, protože budu mít šanci zahrát si proti svým spoluhráčům z LA Galaxy, pokud mě trenér postaví. Pro dnešek vše, brzy se zase ozvu, David.

Tento článek byl původně publikován 21. května na oficiálním blogu Davida Beckhama.

Odkaz na blog Davida Beckhama


Oddělovač novinek

Potěšený David Beckham


 28. 05. 2008  01:20 | 0 komentářů

Předtím, než David zamířil do Anglie, aby se přidal k národnímu týmu před dvěma přátelskými zápasy, promluvil krátce o vítězství nad Kansas City.
„Je skvělé vyhrát dvakrát za sebou, naše vítězství je ukázkou charakteru týmu.“ David také uznal kvality soupeře: „Tým Kansas City má mé uznání, byli nejlepším soupeřem, proti kterému jsme zatím v této sezóně hráli.“


Oddělovač novinek

David na tréninku reprezentace


 27. 05. 2008  15:07 | 0 komentářů

V neděli David odletěl z USA do Anglie a včera už se objevil na reprezentačním tréninku, který probíhal v London Colney na severu Londýna. Během plnění povinností v národnímu týmua zmešká dva zápasy LA Galaxy. První dnes večer proti Colorado Rapids při zahájení U.S. Open Cupu a poté sobotní ligový zápas proti Torontu FC.
Jeden z trenérů Anglie, Peter Taylor, byl velmi rád, že mohl Davida přivítat na tréninku. Jenže Capello se prý nechal slyšet, že nezaručuje Davidovi jeho nástup v zápase, protože má za sebou náročnou cestu z USA do Anglie. A proto musí David trénovat opravdu tvrdě a pilně a doufat, že ho trenér postaví.

Beckham při reprezentačním tréninku

Další fotky Davida Beckhama na tréninku


Oddělovač novinek

Opět nominace na gól týdne MLS


 26. 05. 2008  19:20 | 0 komentářů

Davidův nádherný gól z vlastní poloviny v zápase proti Kansas City byl nominován, spolu s dalšími 4 góly jiných hráčů, na gól týdne MLS. Tento gól zatím s přehledem hlasování vede.

Zde můžete hlasovat a podívat se na všechny nominované góly.


Oddělovač novinek

David volal zraněnému BMX jezdci Stephenu Murrayovi


 26. 05. 2008  16:32 | 0 komentářů

Stephen Murray, který vyrůstal v North Shields, je BMX jezdec, který loni utrpěl vážné zranění páteře při pokusu o dvojitý back flip na soutěži v Americe. Po nehodě byl od krku dolů ochrnutý, ale slíbil si, že bude zase chodit.
Jeho nešťastný osud se dotkl Davida natolik, že si zjistil na Stephena kontakt a zavoval mu do nemocnice v Baltimoru, aby mu popřál brzké uzdravení. Ale musel se svým přáním 40 minut čekat.
Stephenův kamarád Chris Mason řekl: "Stephen byl zrovna uprostřed rehabilitace, když zazvonil telefon, a tak řekl personálu nemocnice, aby volající zavolal později. Ale personál řekl, že to je důležité, a tak Stephen souhlasil, ale trvalo 40 minut než se k telefonu dostal. Celou tu dobu David ochotně čekal na telefonu. Bylo to neuvěřitelné. Nejprve Stephen nevěřil, že to je opravdu Beckham, ale pak ho poznal."
Telefonát trval skoro půl hodiny. David mu popřál brzké uzdravení a slíbil svoji podporu.
Pro Stephena byl zřízen fond, za účelem získat peníze pro další zdravotní péči, díky které Stephen věří, že bude zase chodit.


Oddělovač novinek

Victoria Beckham s dětmi na zápase proti Kansasu


 26. 05. 2008  16:05 | 0 komentářů

Na sobotní výhru Galaxy nad Kansas City se přišla podívat i Victoria se syny - Brooklynem, Romeem a Cruzem. Měli zamluvený soukromý box a tak si užívali jak pohodlí, tak hezký výhled. Cruz, nejmladší ze synů, měl na sobě roztomilý obleček opičky.

Beckhamovy děti na zápase proti Kansasu

Další fotky Victorie Beckham s dětmi ze zápasu Galaxy s Kansasem.


Oddělovač novinek

Richie Sambora nabízí Beckhamovi lekce kytary


 26. 05. 2008  11:12 | 0 komentářů

Richie Sambora, kytarista skupiny Bon Jovi, chce dát Davidovi bezplatné lekce hry na kytaru, protože věří, že fotbalová hvězda by mohla přenést své dovednosti do hudby. Sambora se spřátelil s Beckhamem minulý měsíc při focení.
Deníku The Sun řekl: "David je dobrý chlap. Udělal toho pro fotbal v USA hodně. Oba jsme se v poslední době objevili s našimi dětmi ve vydání "Den otců" losangeleského dětského časopisu. Určitě by mohl za mnou David přijít, milerád bych mu dával lekce. Má tu velké jméno a pozvedl fotbal na jinou úroveň. Jen je škoda, že se nedostal více do hry během zranění."


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 453/457 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání