Vyhledávání

David a Victoria přáli Mandelovi


 29. 06. 2008  10:40 | 0 komentářů

V pátek se uskutečnil v Londýně koncert k 90. narozeninám Nelsona Mandely. David a Victoria Beckhamovi se koncertu nemohli zúčastnit osobně, protože jsou v USA, kde se David připravuje na dnešní zápas proti D.C. United, a tak zanechali Mandelovi aspoň videozprávu s blahopřáním.

Zde je překlad toho, co mu popřáli:
David: „Pane Mandelo, přeji Vám všechno nejlepší k 90. narozeninám. Omlouvám se, že nemohlu být s Vámi, ale jsem si jist, že budete mít úžasný den. Máte kolem sebe tolik lidí, kteří Vás respektují a mají rádi za to, co všechno jste za svou kariéru a život udělal. Všichni se na Vás dívají s úctou, jste úžasný člověk. Všechno nejlepší k narozeninám!“
Victoria: „Pane Mandelo, za sebe, Davida a naše tři kluky Vám chci popřát všechno nejlepší k narozeninám. Přeji nádherný večer.“

K Beckhamovým se připojily se svým přáním přes video i další hvězdy, jako například Sheryl Crow, Morgan Freeman, Gordon Ramsay, Sharon Osbourne, Susan Sarandon a další.


Oddělovač novinek

Co se chystá nového na dbeckham.cz?


 28. 06. 2008  14:57 | 0 komentářů

Ahojky všichni návštěvníci těchto stránek,
můj web o Davidu Beckhamovi čekají v brzké době nějaké změny a novinky, a tak vám chci sdělit (zatím jen zběžně) jaké. Celé stránky se kompletně předělávají do php verze, protože doteď byly jen v xhtml a dalo docela dost práce, něco přidat. S php verzí přibydou u novinek komentáře, takže budete moci na články reagovat. Dále se chystají nějaké nové kategorie do „Menu“ a trochu se změní i celkový vzhled stránek. Sice struktura i obrázek v hlavičce zůstanou stejné, ale bude to barevnější. Také se plánuje anglická verze (prozatím novinek a názvů kategorií), aby si i návštěvníci z jiných zemí mohli přečíst, co je o Beckhamovi nového.
A ještě jedna věc - budu muset zrušit kategorii „Dokumenty a DVD ke stažení“, takže pokud někdo něco stahuje, tak to prosím dostahujte, a nebo si odkazy někam zkopírujte. Díky.

Lucišek


Oddělovač novinek

Další krásné fotky pro Emporio Armani Underwear


 28. 06. 2008  11:28 | 0 komentářů

Našla jsem další dvě krásné fotky z photoshootu pro novou kolekci spodního prádla Emporio Armani Underwear. Jsou opět černobílé a během prázdnin by se měla objevit postupně celá sada fotek.

David Beckham ve photoshootu k Emporio Armani Underwear
David Beckham ve spodním prádle Emporio Armani Underwear

Zde se můžete podívat na všechny fotky z photoshootu k Emporio Armani Underwear, které byly doposud zveřejněny.


Oddělovač novinek

Z Davidova blogu


 27. 06. 2008  17:55 | 0 komentářů

Ahoj všichni, určitě víte z obrázků, že jsem se byl minulý týden podívat v San Franciscu na odhalení nové Emporio Armani Underwear kampaně. Upřímně, byl jsem ohromený tím obrovským billboardem na jednom obchodním domě na Macy's Union Square a naprosto mě překvapilo, kolik lidí tam přišlo. Vždycky mě překvapí, jaká pozornost se některým věcem věnuje, ale tohle bylo opravdu neuvěřitelné. Bylo skvělé setkat se s lidmi a navíc jsem se chtěl vždycky do San Francisca podívat. Takže bylo opravdu skvělé, že jsem se tam konečně dostal.
Ale přejděme k fotbalu - sobotní zápas byl trochu zklamáním. Hráli jsme doma a vedli 2:0, tak jsme to měli udržet. Jenže Columbus Crew se zvedl a vybojoval nakonec remízu. Sice jsme získali bod, ale musím upřímně říct, že to spíš beru jako prohru. Potřebujeme udělat náš stadion pevností, vyhrávat na něm a nenechávat zbytečně soupeřům volný prostor v obraně, ale i v záloze.
V tuto chvíli je to všechno o soudržnosti týmu a udržení vedoucí pozice v tabulce. Někdy je prostě potřeba jen trocha klidu. Je to všechno o procesu učení a budeme na tom lépe, jen to chce všechno správně poskládat. To je prozatím vše, David.


Oddělovač novinek

David Beckham - lovec autogramů


 27. 06. 2008  10:05 | 0 komentářů

Fotbalové superstar Davidu Beckhamovi nevadí rozdávání autogramů svým fanouškům, protože i on sbíral jako malý autogramy hvězd a dokonce i teď se neostýchá poprosit o autogram, když se setká s nějakým významným člověkem.
Řekl: „Jsem neuvěřitelně šťastný, že jsem potkal tolik skvělých lidí, jako například Muhammada Aliho a Michaela Jordana. Získal jsem všechny podpisy, které jsem chtěl a jsem na to hrdý. Když jsem byl malý, podařilo se mi získat autogram mého oblíbeného hrdiny, britské fotbalové hvězdy Bryana Robsona. Takže jsem byl velice šťastný.“


Oddělovač novinek

Projížďka s dětmi kabrioletem


 26. 06. 2008  19:30 | 0 komentářů

David vzal včera dva ze svých synů, Romea a Cruze, na projížďku kabrioletem po LA. Všichni tři měli úplně stejný účes, a tak neunikli pozornosti okolí, které sledovalo, jak to válcují ulicemi v Davidově autě za 600 000 dolarů (cca 8,7 milionu korun). Romeo a Cruz se skoro celou cestu chichotali na zadním sedadle.

David s dětmi v kabrioletu

Zde se můžete podívat na další fotky Davida a dětí na projížďce kabrioletem.


Oddělovač novinek

David Beckham možná vydá vlastní minerální vodu


 26. 06. 2008  10:49 | 0 komentářů

Po desetiletém kontraktu na nealkoholický nápoj Pepsi, jehož se stal David již takřka neodmyslitelnou součástí, se začíná mluvit o tom, že možná tuto činnost postaví na vedlejší kolej a pustí se do vydání vlastní značky minerálních vod. Voda by mohla mít název H230, díky oblíbenému číslu 23, které nosí David i na dresu.
Společnost Pepsi je zoufalá, že koncem tohoto roku vyprší smlouva s Beckhamem, a tak se ho v současné době snaží přemluvit, aby u Pepsi zůstal i nadále.
„David má s Pepsi úžasnou vazbu a jeho smlouva je jednou z nejdelších v historii společnosti. Ale po deseti letech má právo říci, že existují i jiné věci, které by mohl udělat. Má nápad na vytvoření škály zdravých produktů, včetně vody. Ovšem Pepsi se ho nechce jen tak vzdát, takže kdo ví, jak to dopadne...“, prozradil jistý zdroj.


Oddělovač novinek

Další fotky Victorie a dětí


 25. 06. 2008  20:54 | 0 komentářů

V galerii přibyly další fotky Victorie a dětí ze zápasu LA Galaxy proti Columbusu, který se odehrál v sobotu.  

Cruz Beckham na zápase proti Columbusu Crew

Zde najdete nové fotky Victorie a dětí na zápase LA Galaxy.


Oddělovač novinek

Nové parfémy značky Beckham na obzoru


 24. 06. 2008  19:45 | 0 komentářů

V září letošního roku by měly spatřit světlo světa dva nové parfémy značky Beckham s názvem Signature For Him a Signature For Her. Signature For Him je svěží, orientální vůně, jejíž součástí jsou i vůně dřevin a prodávat by se měla za 50-60 dolarů (cca 770-920 Kč). Signature For Her je květinovo-ovocná vůně a stát bude 52-62 dolarů (cca 800-950 Kč). Očekává se, že parfémy budou mít podobný úspěch, jako ty předchozí.


Oddělovač novinek

David Beckham bude přítomen na předávání ESPY Awards


 24. 06. 2008  10:16 | 0 komentářů

David Beckham se objeví příští měsíc na předávání výročních cen za nejlepší sportovní okamžiky uplynulého roku - ESPY Awards. Ceny se předávají jak za výkony jednotlivců nebo tymů, tak i za další různé významné sportovní události. Letošní 16. ročník proběhne v Nokia Theatre v Los Angeles a večerem bude provázet americká pop-star Justin Timberlake.


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 447/461 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání