Vyhledávání

Na svatbě prince Harryho


 19. 05. 2018  18:31 | 0 komentářů

David Beckham a Victoria se dnes zúčastnili svatby prince Harryho a Meghan Markle. Beckhamovi byli již před sedmi lety hosty na svatbě prince Williama. Je totiž známo, že se David s princi dobře zná a jsou přátelé.  

David Beckham a Victoria na svatbě prince Harryho

Zde najdete další fotky Beckhamových na svatbě prince Harryho.


Oddělovač novinek

Velvyslanec módy


 13. 05. 2018  09:18 | 0 komentářů

David Beckham se stal velvyslancem britské módy. David podepsal kontrakt na spolupráci s British fashion Council a jedním z jeho úkolů bude pozvednoutj globální profil britské módy ve světě - hlavně v Americe a Asii. 

David Beckham je ambasadorem britské módy 


Oddělovač novinek

The Graham Norton Show


 12. 05. 2018  10:00 | 0 komentářů

David Beckham byl včera hostem v pořadu The Graham Norton Show, kde byl spolu s ním i Ryan Reynolds. Tady je celý pořad (David se tam objeví od času 24:45). 


Oddělovač novinek

David v traileru k Deadpool 2


 12. 05. 2018  09:49 | 0 komentářů

David Beckham účinkuje v jednom z trailerů k filmu Deadpool 2. Neznamená to ale, že ve filmu hraje. Spot byl natočen jako omluva Davidovi na výrok z prvního dílu, kde hlavní postava v podání Ryana Reynoldse urazila Davida za jeho hlas. Beckham je ale vtipálek, a tak s Ryanem natočil vtipné omluvné video. 


Oddělovač novinek

Davida dojal narozeninový dárek k slzám


 06. 05. 2018  19:24 | 0 komentářů

David Beckham oslavil 2. květa 43. narozeniny. Dárků dostal mnoho, ale jedno překvapení ho dojalo k slzám. Nečekaně totiž na narozeninovou večeři dorazil z New Yorku i nejstarší syn Brooklyn. David neměl o tom, že Brooklyn přiletí, ani tušení a úplně ho to dostalo. 
„Nejlepší narozeninové překvapení. Můj velký kluk se vrátil domů!,“ napsal David na svém Instagramu a přidal i video.


Oddělovač novinek

10 let webu dbeckham.cz!


 03. 05. 2018  18:09 | 0 komentářů

 Dnes je tomu neuvěřitelných 10 let, co jsem založila web dbeckham.cz. Sama nemohu uvěřit, že se stránky podařilo dovést k takovému kulatému číslu. I když momentálně není někdy úplně jednoduché najít čas na vylepšení webu a občas ani na aktualizace, věřte, že tomu věnuji čas, jak jen to jde. Samozřejmě někdy nastane i situace, že sice je čas, ale zase není co psát J Ale věřím, že chápete, že když na stránky týden nic nepřidám, neznamená to, že na to kašlu, ale to momentálně nejde. Určitě hodlám stránky dělat i nadále, protože jak jinak bychom se o Davidovi něco dozvěděli, že? Žádné jiné stránky o něm nejsou, alespoň ne takové, které by byly aktualizované a dokud budou na web chodit fanoušci, má to smysl. Protože stále platí, že to nedělám pro sebe, ale po Vás.

Za těch 10 let jsme překročili hranici 750 000 návštěv (přesněji stránky mají přes 783 000 návštěv). Napsáno bylo 4544 článků a ve fotogalerii najdete 21762 fotek, které byly zobrazeny téměř 1 300 000 krát. Na sociálních sítích má dbeckham.cz dohromady 966 fanoušků.

Jak jsem již psala na začátku článku, čas na vylepšování a změnu vzhledu bohužel není. Vzhledem k tomu, že pracuji u počítače a tím pádem u něj strávím denně 8 hodin v práci, nejde vždy přijít domů a sednout opět k počítači (z toho by se člověk za chvíli zbláznil). Navíc kromě toho dělám i sekretářku a správce stránek místního fotbalového klubu, což také nějaký čas zabere J. Ale věřím, že se někdy povede nějakou alespoň designovou změnu udělat, protože tento vzhled už je opravdu okoukaný. Zkusím se pro příští rok polepšit a alespoň částečnou změnu udělat. Snad to vyjde J. A jakmile se dočkáme toho, že Davidův klub v Miami vstoupí do MLS, můžete se těšit i na články a statistiky z utkání, jako tomu bylo v době, kdy David hrál. Obecně k Miami týmu plánuji vytvořit sekci s informacemi, ale až to bude víc aktuální. Do budoucna možná vymyslím i nějakou další soutěž.

Pokud máte nějaké nápady, co Vám na stránkách chybí, klidně pište. Když to bude realizovatelné, tak se to pokusím přidat. Obecně budu ráda za jakékoliv komentáře nebo diskuzi, dotazy, lajky. Zajímá mě například i to, zda máte zájem o pravidelné hlasovací ankety? Pište, pokud máte něco na srdci, budu jen ráda.

Zatím se mějte hezky a choďte i dál na tento web, ať vidím Váš zájem a šup do další desetiletky a třeba se nám podaří pokořit i ten milion návštěv J

Lucišek

10 let webu dbeckham.cz


Oddělovač novinek

Všechno nejlepší, Davide!


 02. 05. 2018  18:27 | 0 komentářů

David Beckham dnes slaví své 43. narozeniny. Victoria Davida vyfotila společně s dětmi a fotku dala na svůj Instagram. Brooklyn na fotce bohužel chybí, protože je v New Yorku.
Za web dbeckham.cz chci Davidovi popřát všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a ať mu vyjde vše, jak chce s vlastním klubem v Miami.

Všechno nejlepší k narozeninám, Davide!

 David Beckham slaví 43. narozeniny


Oddělovač novinek

David představil v Macau nový účes


 28. 04. 2018  09:23 | 0 komentářů

David Beckham se ukázal včera na výletě v čínském Macau v novém krátkém účesu. David by tady měl něco natáčet (reklamu nebo nějaký spot).

David Beckham v Macau

Další fotky najdete zde.


Oddělovač novinek

Novinky ve zkratce


 21. 04. 2018  19:47 | 0 komentářů

Byla jsem teď několik dní pryč, tak nebyl čas psát a nebylo ani moc zajímavých nových věcí kolem Davida Beckhama. Tak tu máme alespoň pár věcí z posledních dnů ve zkratce.

- V úterý oslavila Victoria své 44. narozeniny. Dodatečně přejeme za web dbeckham.cz všechno nejlepší, Victorie! Pár fotek z oslavy najdete zde.
- před týdnem také David zašel na hokejový zápas LA Kings
- v pátek pak vyrazil  David s dětmi do kalifornských ulic. Pár fotek najdete zde.


Oddělovač novinek

Beckham mezi nejobdivovanějšími lidmi světa


 15. 04. 2018  09:24 | 0 komentářů

David Beckham si stále drží svou popularitu a i po letech od ukončení fotbalové kariéry patří mezi nejobdivovanější lidi na světě. Letos mu patří 13. místo, což je pokles o dvě příčky oproti loňskému roku, ale stále jde o pěkné umístění. Anketě už několik let vládne mezi muži Bill Gates a mezi ženami Angelina Jolie.

Nejobdivovanější lidi světa


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 2/455 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání