Otevření obchodu v Paříži


 23. 05. 2019  15:33 | 0 komentářů

David Beckham se v úterý zúčastnil v Paříži otevření obchodu se svou značkou produktů House 99. Později pak společně s Victorií, která tu měla také svůj program, odjel vlakem zpátky do Londýna.

David Beckham v Paříži

Další fotky z otevření obchodu a vlakového nádraží najdete zde.


Oddělovač novinek

Haig Club house párty


 21. 05. 2019  18:41 | 0 komentářů

David Beckham se objevil 17. května na párty značky Haig Club v Londýně, kde vyzkoušel nějaké koktejly. 

David Beckham na párty Haig Club

Další fotky najdete zde.


Oddělovač novinek

Natáčení reklamy na sluneční brýle


 18. 05. 2019  10:23 | 0 komentářů

David Beckham vydá vlastní kolekci slunečních brýlí pro italskou společnost Safilo, ke které natáčel na lodi v Benátkách reklamu. David je v reklamě oblečený jako James Bond.

David Beckham natáčí reklamu na sluneční brýle

Další fotky z natáčení najdete zde.


Oddělovač novinek

David si zahrál fotbal se syny


 18. 05. 2019  09:55 | 0 komentářů

David Beckham si zahrál včera na stadionu Queen’s Park Rangers se všemi svými syny fotbal. Na sobě měli nové dresy Manchesteru United, jen Romeo si k tomu oblékl trenky Arsenalu :-)

David Beckham si zahrál se syny fotbal


Oddělovač novinek

David sledoval postup Salford City do League Two


 12. 05. 2019  10:57 | 0 komentářů

David Beckham si včera nenechal spolu s dalšími bývalými spoluhráči a spolumajiteli klubu Salford City ujít ve Wembley finále play off páté nevyšší anglické ligy s názvem National League, ve kterém tým Salford City porazil 3:0 AFC Fylde a postoupil tak do EFL League Two.

David Beckham na zápase Salford City

Další fotky najdete zde.


Oddělovač novinek

David přišel o řidičák


 09. 05. 2019  17:47 | 0 komentářů

David Beckham přišel na půl roku o řidičský průkaz, důvodem bylo telefonování během jízdy. David se proti předpisům provinil loni v listopadu, když projížděl centrem Londýna. David se k pochybení přiznal a kromě zákazu řízení dostal i pokutu 750 liber (cca 22 tisíc Kč). 


Oddělovač novinek

Narozeninová večeře


 08. 05. 2019  09:39 | 0 komentářů

David Beckham oslavil nedávno 44. narozeniny. Na sociálních sítích se objevila fotka celé rodiny z narozeninové večeře. 

Beckhamovi na narozeninové večeři


Oddělovač novinek

Další fotky z natáčení reklamy


 08. 05. 2019  09:31 | 0 komentářů

Do fotogalerie byly přidány další fotky Davida Beckhama z natáčení reklamy na pleťovou kosmetiku. Fotky najdete zde


Oddělovač novinek

Natáčení reklamy s Brooklynem


 04. 05. 2019  10:30 | 0 komentářů

David Beckham v úterý natáčel u moře v Dorsetu novou reklamu na svou řadu pleťové péče a fotografa mu při natáčení nedělal nikdo jiný než jeho syn Brooklyn

Beckham natáčí novou reklamu

Další fotky najdete zde.


Oddělovač novinek

11 let webu dbeckham.cz!


 03. 05. 2019  08:24 | 0 komentářů

Rok se s rokem sešel a web dbeckham.cz slaví další narozeniny – již 11. Ano, už neuvěřitelných 11 let dělám tyto stránky, které jsou stále jediné plnohodnotné stránky o Davidu Beckhamovi (tzn. aktuality, fotky atd.) Účtů na sociálních sítích nebo stránek pouze s fotkami je hodně a je to i pochopitelné – nezabere to tolik času a nestojí to peníze. Ale klasické stránky mají něco do sebe. Sice tam nejde dávat úplně každou fotku, která se někde objeví, protože to prostě není v mých silách (hlavně časových), ale o to důležité a zajímavé nikdy nepřijdete – i když si občas musíte pár dnů počkat J Je to sice náročné, stále mě to baví a rozhodně nemám v úmyslu jediné kompletně aktualizované stránky o Davidovi rušit. Stále věřím, že je Vás dost, kteří na stránky chodíte, i když čísla po ukončení aktivní kariéry logicky klesla. Ale dokud budu mít nějakou odezvu a aspoň trochu čas, budu pokračovat.

A teď něco ke statistice:
Za 11 let už mají stránky skoro 800 000 návštěv. Pokud vydržíme, třeba se dočkáme i milionu, což by bylo krásné. Ale to je ještě hodně daleko. Napsáno bylo 4 655 článků, ve fotogalerii najdete 22 351 fotek, které byly zobrazeny skoro 1 427 000 krát. Na sociálních sítích nás sleduje 957 fanoušků. Instagram nebyl delší dobu aktualizovaný, ale to se změní a budou se tam znovu přidávat aktuální fotky. Budu se snažit dávat i více věcí na Facebook, ne jen odkazy na články z webu.

A co dál?
Již několik let slibuji nový vzhled, ale prostě se k tomu nikdy nedostanu. Je to totiž práce na delší dobu (když chci, aby to trochu vypadalo a ta změna byla celková) a ten čas prostě není. Takže slibovat nic nebudu a uvidíme… J
Blíží se nám pomalu termín, kdy by měl vstoupit Davidův klub v Miami do americké MLS. Pokud půjde vše podle plánů, mělo by se tak stát příští rok v březnu. Jakmile k tomu dojde, můžete se těšit i na články ze zápasů – i když ne v tak velkém rozsahu, jako tomu bylo, když hrál David. Z každého utkání ale napíši alespoň základní statistiky a to nejdůležitější.
Snad se dostanu během tohoto roku i k aktualizaci alespoň některých sekcí a častěji budu dávat na web nebo Facebook ankety. Váš názor mě zajímá, tak snad se zapojíte ve větším počtu J Budu ráda i za komentáře.

Zatím se mějte hezky, zachovejte webu přízeň a nezapomeňte, že 26. května je velký den, kdy se David Beckham objeví opět na trávníku Old Trafford ve vzpomínkovém charitativním utkání Unitedvýročí 20 let Trebblu!

Lucišek 

11 let webu dbeckham.cz


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 2/466 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání