Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE



Bruce Arena kandidátem na post trenéra LA Galaxy

16. 08. 2008  12:49 - přečteno 513x

Bývalý trenér reprezentace USA Bruce Arena by mohl převzít po Ruudu Gullitovi post trenéra LA Galaxy. Přestože se vedení klubu odmítlo vyjádřit ke jmenování nového trenéra, šestapadesátiletý Arena tu byl o den dříve spatřen. Zatímco Beckham a spol. vybojovali remízu 2:2 proti Chivas USA, Arena seděl v pohostinství s Timem Leiwekem, což je prezident a generální ředitel společnosti, která tým LA Galaxy vlastní.
Pro Los Angeles Times poté Leiweke řekl: „Hodně si Areny vážíme. Byl nejen součástí národního týmu, ale také MLS. Byli bychom strašně rádi, kdyby se k nám připojil, ale zatím není nic jisté.“
Arena by do týmu LA Galaxy určitě mohl přinést spoustu zkušeností a navíc zná dobře způsob hry amerických týmů, což Gullitovi, který přišel z Evropy chybělo. Arena již trénoval v MLS například tým D.C. United, který dovedl v letech 1996 a 1997 k zisku MLS Cupu.



Přidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2025
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání