Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE



Beckham v remaku filmu „Victory“?

23. 03. 2010  10:12 - přečteno 309x

Bývalý fotbalista a současný holywoodský herec Vinnie Jones údajně plánuje natočit remake kultovního fotbalového filmu „Victory“ (nazýváno někdy také „Escape To Victory“) a doufá, že jednu z rolí v něm přijme David Beckham.

Konkrétně byl měl David hrát roli, kterou v původním snímku z roku 1981 ztvárnil bývalý skvělý fotbalista Bobby Moore. Kromě něj se v původní verzi objevili například ještě Pelé, Michael Caine nebo Sylvester Stallone.
Film pojednává o zajateckém táboře pro spojenecké vojáky, kteří si krátí volný čas fotbalem. Podbrobnosti o původní verzi filmu najdete zde.



Přidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2025
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání