Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE



David Beckham velvyslancem Manchesteru United?

05. 08. 2009  12:27 - přečteno 240x

V dnešním vydání deníku The Sun vyšla zpáva, že by se mohl David Beckham po skončení své aktivní fotbalové kariéry stát velvyslancem Manchesteru United.

Majitelé klubu by prý chtěli využít Davidovy popularity k podpoře klubového profilu. Nejmenovaný zdroj k tomu řekl:
„V současnosti je to něco, o čem se pouze šeptá, ale faktem je, že Beckham bude vždycky součástí této klubové rodiny. Mohl by pro nás dělat to, co dělal spoustu let Sir Bobby Charlton. Celou dobu vznikají nové a nové trhy a smlouvy a v budoucnosti by tak mohlo být obnoveno spojení jména Beckham a United. Klub ztratil Cristiana Ronalda jako klíčovou marketingovou postavu a David by mohl tuto mezeru opět zaplnit, protože je pravděpodobné, že bude populární i po odchodu do fotbalového důchodu.“

David odešel z Manchesteru v roce 2003, a to kvůli sporům s trenérem Alexem Fergusonem. Nicméně to nic nezměnilo na jeho lásce ke klubu, která trvá již od dětství.



Přidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2025
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání