Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Toronto FC 2:0 Inter Miami

19. 03. 2023  18:08 - přečteno 243x

Miami prohrálo zápas v Torontu 0:2 a v úvodu sezóny má na svém kontě dvě výhry a dvě porážky.

První střelu utkání si připsali ve 2. minutě domácí, šla ovšem mimo bránu. Na druhé straně prověřili gólmana Toronta Pizarro a Stefanelli. Ve 12. minutě musel zasahovat Callender při hlavičce Toronta. Poté opět pálil Stefanelli. Po půlhodině hry musel dvakrát zasahovat Callender. Ve 41. minutě mířil za Miami nepřesně Negri. Poté ještě dobře zasáhl Callender.
3 minuty po změně stran padla první branka a radovali se z ní domácí. O chvíli později mířili mimo Martínez a Mota. V 69. minutě zvýšilo Toronto hlavou na 2:0. V nastaveném čase chtěl alespoň snížit Martínez, jenže o dost minul bránu, a tak Miami prohrálo 0:2.