Nový design webu je tady!

08. 05. 2021  12:37 - přečteno 462x

Před pár dny při 13. výročí webu dbeckham.cz jsem slíbila, že letos už opravdu zkusím udělat nějaké vzhledové změny na webu a toto plním hned během prvního týdne. Nejen, že jsem udělala nový úvodní obrázek, ale celý web jsem sladila do trochu jichých barev. Červeno-černo-bílá kombinace tu byla už opravdu dlouho a už to chtělo změnu. No a jelikož se teď život Davida Beckhama točí hodně kolem jeho klubu Inter Miami, použila jsem barvy tohoto klubu. Samozřejmě i úvodní obrázek je v duchu Miami.
Možná si někdo řekne, že růžová není úplně standardní barva pro web, proto jsem ji dala trochu do nádechu fialové (na každém monitoru se možná zobrazí trochu jinak. Někde víc do růžova někkde do fialova) a myslím, že tento odstín je takovou dobrou variantou. Samozřejmě byly občas použity i jiné odstíny a barvy, které s nimi ladí.
Na kompletní změnu designu čas opravdu není, takže kromě barev a úvodního obrázku je rozvržení webu atd. prakticky stejné, ale myslím, že lepší něco, než nic :-)
Doufám tedy, že se Vám bude nový vzhled líbit a časem třeba dojde na další změny. Pár drobných úprav bude ještě následovat během tohoto vákendu, protože něco lze upravit až za chodu..
Pokud se někomu nový design nezobrazí nebo změny vidíte jen částečně stistněte současně CTRL + F5 a vše by se Vám mělo aktualizovat.

Mějte se krásně

LucišekPřidat nový komentář


1 | Carlos

17. 05. 2021  21:49

Nádhera! Moc se povedlo!;)

2 | Lucka

08. 05. 2021  13:42

Děkuji :-)

3 | Becks

08. 05. 2021  13:23

Šikula už to vypadá mooooooc hezky, povedlo se to.


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2021
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání