11 let webu dbeckham.cz!

03. 05. 2019  08:24 - přečteno 145x

Rok se s rokem sešel a web dbeckham.cz slaví další narozeniny – již 11. Ano, už neuvěřitelných 11 let dělám tyto stránky, které jsou stále jediné plnohodnotné stránky o Davidu Beckhamovi (tzn. aktuality, fotky atd.) Účtů na sociálních sítích nebo stránek pouze s fotkami je hodně a je to i pochopitelné – nezabere to tolik času a nestojí to peníze. Ale klasické stránky mají něco do sebe. Sice tam nejde dávat úplně každou fotku, která se někde objeví, protože to prostě není v mých silách (hlavně časových), ale o to důležité a zajímavé nikdy nepřijdete – i když si občas musíte pár dnů počkat J Je to sice náročné, stále mě to baví a rozhodně nemám v úmyslu jediné kompletně aktualizované stránky o Davidovi rušit. Stále věřím, že je Vás dost, kteří na stránky chodíte, i když čísla po ukončení aktivní kariéry logicky klesla. Ale dokud budu mít nějakou odezvu a aspoň trochu čas, budu pokračovat.

A teď něco ke statistice:
Za 11 let už mají stránky skoro 800 000 návštěv. Pokud vydržíme, třeba se dočkáme i milionu, což by bylo krásné. Ale to je ještě hodně daleko. Napsáno bylo 4 655 článků, ve fotogalerii najdete 22 351 fotek, které byly zobrazeny skoro 1 427 000 krát. Na sociálních sítích nás sleduje 957 fanoušků. Instagram nebyl delší dobu aktualizovaný, ale to se změní a budou se tam znovu přidávat aktuální fotky. Budu se snažit dávat i více věcí na Facebook, ne jen odkazy na články z webu.

A co dál?
Již několik let slibuji nový vzhled, ale prostě se k tomu nikdy nedostanu. Je to totiž práce na delší dobu (když chci, aby to trochu vypadalo a ta změna byla celková) a ten čas prostě není. Takže slibovat nic nebudu a uvidíme… J
Blíží se nám pomalu termín, kdy by měl vstoupit Davidův klub v Miami do americké MLS. Pokud půjde vše podle plánů, mělo by se tak stát příští rok v březnu. Jakmile k tomu dojde, můžete se těšit i na články ze zápasů – i když ne v tak velkém rozsahu, jako tomu bylo, když hrál David. Z každého utkání ale napíši alespoň základní statistiky a to nejdůležitější.
Snad se dostanu během tohoto roku i k aktualizaci alespoň některých sekcí a častěji budu dávat na web nebo Facebook ankety. Váš názor mě zajímá, tak snad se zapojíte ve větším počtu J Budu ráda i za komentáře.

Zatím se mějte hezky, zachovejte webu přízeň a nezapomeňte, že 26. května je velký den, kdy se David Beckham objeví opět na trávníku Old Trafford ve vzpomínkovém charitativním utkání Unitedvýročí 20 let Trebblu!

Lucišek 

11 let webu dbeckham.czPřidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání