Vyhledávání

Slavná žena slavného muže - Victoria Beckham

19. 03. 2017  18:48 - přečteno 746x

Existuje přísloví, které říká, že za každým úspěšným mužem stojí silná žena. A potvrzením této věty pro nás můžou být také manželé Beckhamovi. Jeden z nejúspěšnějších párů světa v letošním roce slaví již osmnácté výročí svatby. Díky tomuto jubileu jsme si řekli, že je čas na rekapitulaci toho, jak to všechno vlastně začalo. Jak doopravdy začala pohádka o Posh Spice a nadějném fotbalistovi Manchesteru? A kým je vlastně Victoria Beckham dnes?

David a Victoria Beckhamovi 
Zdroj: https://c1.staticflickr.com/3/2853/11166924964_5587625974_o.jpg

Přes divadelní školu k Wannabe

Victoria se narodila do rodiny Anthonyho a Jacqueline Adamsových v dubnu 1974 v anglickém Hertfordshiru. Díky svému nadání začala studovat Jasonovu divadelní školu v Broxbournu, která má více než šestašedesátiletou tradici. Zde se poprvé dostala k modelingu a zdokonalila se v tanci. Paradoxně tady také Victoria získala pocit, že je při těle. Na různých tanečních zkouškách ji vedoucí lekcí stavěli do zadních řad, prý z toho důvodu, že neměla pěknou postavu. Vysoká sebekritika Victorii doprovází celý její kariérní život. Zpívala také v kapele Persuasion. V roce 1994 viděla reklamu, která hledala zpěvačky do dívčí skupiny. Ihned se výběru zúčastnila a stala se tak členkou Spice Girls. Díky prvnímu singlu Wannabe jim padl k nohám celý hudební svět a kariéra mladé Victoria začala nabírat na obrátkách.

Láska na první pohled

To, že tenhle pár věděl hned při prvním střetu očí, že k sobě neodmyslitelně patří nebude pro nikoho žádným překvapením. David však Victorii propadl ještě před jejich prvním setkáním. Psal se rok 1996 a  Spice Girls vydaly píseň s názvem Say You´ll be there. Když David uviděl videoklip k této písni v hlavě mu zůstal jen jediný obraz. A to právě tmavovlasé Victorie. Představovala pro něj všechno, co vztahoval pod pojem dokonalost. Sám Beckham se později k této příhodě vyjádřil takto:" Věděl jsem, že pokud mě bude taky chtít, zůstaneme spolu už napořád." 

Jejich první setkání tváří v tvář však přišlo zanedlouho. Po zápase Manchesteru United se poprvé potkali v hráčském salónku na Traffordu. Většina hráčů zde mezi sebou probírala své úspěchy. David však mluvil se svými rodiči. Když si všimla jeho šibalského úsměvu, napsala mu své číslo na jeho letenku do Londýna.

DVB
Zdroj: https://c2.staticflickr.com/6/5605/15493351185_ee5f40188e_o.jpg

V roce 1999 si zamilovaný pár řekl své ANO během nejstřeženějšího obřadu v dějinách Anglie v gotickém hradě Luttrelstown. Svatba stála novomanžele v přepočtu 250 milionů korun. V bulváru se však svatba neobešla bez sázení zlých jazyků na to, kdy brzký rozvod. David s Victorií jim však vytřeli zrak. Jejich rodina se rozrostla o čtyři členy. Mají spolu tři syny. Brooklyna, Romea a Cruze a nejmladší holčičku Harper. 

Beckhamovi - svatba
Zdroj: https://c1.staticflickr.com/9/8316/27971276903_da269e9f44_o.jpg

Ze zpěvačky módní guru!

Když se Spice Girls rozpadli a ani comeback v roce 2007 nebyl pro skupinu úspěšný, musela Victorie najít jinou činnost, ve které by mohla vynikat. Při starání se o svou rodinu nezahálela ani v pracovním životě a v roce 2008 se stala módní návrhářkou. A to byla trefa do černého. Již první Victoriina kolekce zaznamenala u veřejnosti obrovský úspěch. 

Rok 2011 byl pro ni zlomový nejen kvůli narození dcery Harper, ale také díky získání ceny British Fashion Awards. Victoria se stala špičkou módního světa a ne bezdůvodně ji stále provází přezdívka Posh Spice (V překladu elegantní). Její nadání pro módu můžeme pozorovat na celé rodině Beckhamových, kteří jsou vždy jako ze žurnálu a jejich módními trendy se řídí většina světa. Návrhářka, která proslula svou extrémní štíhlostí, udělala ze značky Beckham módní ikonu.Přidat nový komentář


1 | MUFC

24. 03. 2017  00:12

Moc pěkný a dojemný článek. Děkuji. Paul


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání