Z Davidova blogu

28. 05. 2008  02:20 - přečteno 1143x

Bylo skvělé přijet z Dallasu s první venkovní výhrou této sezóny. Vítězství je vždycky dobré, ale vyhrát venku 5:1 bylo strhující jak pro tým, tak pro naši sebedůvěru, zejména poté, co jsme naposledy doma prohráli. Celý týden jsme usilovně trénovali a připravovali se na další zápas, takže je dobré vidět, že se to vyplatilo. Jsem šťastný, že Edson Buddle dokázal vstřelit hattrick, vždycky je to něco vyjímečného, když hráč vstřelí tři branky, takže mu gratuluji. Co se týče souboje z druhé poloviny - očividně jsem z toho moc nadšený nebyl, mohlo to dopadnout mnohem hůř, ale to je fotbal. Dva hráči prostě během bitevní vřavy bojovali o míč. Takové věci se stávají, ale vstanete a pokračujete v zápase.
V příštím zápase hrajeme v sobotu doma proti Kansas City Wizards a poté odlétám do Anglie, kde se připojím k národnímu týmu před přípravnými zápasy s USA a Trinidadem a Tobagem. Ačkoliv jde jen o přátelská utkání, každý zápas za Anglii je důležitý pro budování týmového ducha a dává hráčům naději, aby udělali dojem na trenéry. Na zápas proti USA se opravdu těším, protože budu mít šanci zahrát si proti svým spoluhráčům z LA Galaxy, pokud mě trenér postaví. Pro dnešek vše, brzy se zase ozvu, David.

Tento článek byl původně publikován 21. května na oficiálním blogu Davida Beckhama.

Odkaz na blog Davida BeckhamaPřidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání